2733
2739
عنوان

بارداری با وجود کیست

| مشاهده متن کامل بحث + 724 بازدید | 32 پست
من دکتر رفتم بهم قرص داد خوردم خیلی اندازه هاش کوچیک شد گفت اقدام کن چند ماه نسد بیا اینجا ما کمکت م ...

به سایز اینا نمیشه اعتماد کرد یهو بزرگ میشن اگه قزص رو ول کنی یا حتی با قرص هم گاهی شده بزرگ بشن انشالا که سریع باردار میشی فقط پیگیر باش 

حوصله نداری یعنی چی، آز ذخیزه تخمدان رو برو بده حتی اگه قصد عمل نداری و فک میکنی باردار میشی من یکسا ...

من دکتر رفتم تحت نظر دکترم الان قرص داد اندازه هاش که خیلی کوچیک شد گفت میتونی الان اقدام کنی بعد گفت اقدام کن چند ماه نشد بیا ! برام دعا کن چند روز دیگه موعدمه خدا کنه مامان باشم دلم خیلی میخواد طبیعی باردار شم ! ممنونم از راهنماییت ❤️

گفتند که او🤴🏻عاشق 😍 گیسوی کمند👰🏼 است❤️ موهای من 👸🏼از عصر  همان روز🌞 بلند است👱‍♀️💋😍😘خدای مهربونم ممنونم که بالاخره منم به آرزوم رسیدم و مامان شدم 🥰 دخترم همه ی زندگیمونه❤️❤️❤️❤️🤩😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

به سایز اینا نمیشه اعتماد کرد یهو بزرگ میشن اگه قزص رو ول کنی یا حتی با قرص هم گاهی شده بزرگ بشن انش ...

پیگیر که هستم اما ماه پیش با اینکه پریودام منظم بود یه دفعه ۶ روز عقب افتاد من پریودام ۱ روزم تاخیر نداره نمیدونم احساس کردم بارداریم نزدیکه ! اگه خدا بخواد! مرسی از راهنماییت! خدا نینیتو برات نگه داره یه دونه هم به من بده ! تو بارداری دعا کنی میگیره! 

گفتند که او🤴🏻عاشق 😍 گیسوی کمند👰🏼 است❤️ موهای من 👸🏼از عصر  همان روز🌞 بلند است👱‍♀️💋😍😘خدای مهربونم ممنونم که بالاخره منم به آرزوم رسیدم و مامان شدم 🥰 دخترم همه ی زندگیمونه❤️❤️❤️❤️🤩😍