2726
عنوان

بارداری با وجود کیست

715 بازدید | 32 پست

سلام خانومااا کسی بوده با مصرف قرص لتروزول فولیکول هاش تبدیل به کیست بشه ولی همون ماهم باردار بشه ؟؟؟؟من اخه همه فولیکول هام کیست شدن جز یکیش بارداری با ی فولیکول امکانش هست اندازش ۳۰میلی

فولی ۳۰ میلی اونم نسبتا بزرگ شده

بانمک بودن با بی‌شعور بودن فرق داره ...رُک بودن با بی‌ادبی فرق داره، اجتماعی بودن با پررویی و چَتر بودن فرق داره،زرنگ بودن با "سر دیگران کلاه گذاشتن" فرق داره ....و مشکلات ما دقیقا از آنجایی شروع شد که این تفاوت‌ها را درک نکردیم!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من کیستم آندو هستش اما فعلا در اقدامم! هرچی خدا بخواد !

گفتند که او🤴🏻عاشق 😍 گیسوی کمند👰🏼 است❤️ موهای من 👸🏼از عصر  همان روز🌞 بلند است👱‍♀️💋😍😘خدای مهربونم ممنونم که بالاخره منم به آرزوم رسیدم و مامان شدم 🥰 دخترم همه ی زندگیمونه❤️❤️❤️❤️🤩😍
یه خورده بزرگه خداکنه کیست نشه حالا برو اقدام

دکتر گفته بود این ماه اقدام نکنید چون کیستام زیاد بود وامکانش هست بترکه ،ولی ماه چند باری اقدام سطحی داشتیم حالا میگم نکنه همون فولی تخمک ازاد کنه وحامله شم اگه باردار باشم با وجود این کیستا مشکلی پیش نمیاد؟؟

میشه یکم از شرایطتون بگید

برای بارداری دومم که اقدام کردم تا هفت ماه باردارنشدم و مدام عقب مینداختم

دکتر بهم داروهای کمک بارداری داد و همون ماه کیست بوجود اومد و دکتر بهم گفت امکانش هست با همین باردار بشی که شدم و تا دو سه ماه اون کیست بود و بزرگتر هم شده بود 

دکتر بهم استراحت داده بود که یه وقت کیست نترکه.راه رفتن تند و حرکتهای سریع و رابطه و.. رو ممنوع کرده بود

بعد از دوسه ماه کیست جذب شد و بارداری روال عادی گرفت و خداروشکر بدون مشکل نی نی دنیا اومد

اللهم عجل لولیک الفرج♥️نذر ظهور صلوات🌹🌹🌹
عزیزاگه کیست داری میشه علاعمشوبگی

ببین کیست من از نوع فولیکولار هست یعنی از قرص شد دکتر دوز دارو رو یهو خیلی زیاد کرد وفولیکولام تبدیل شده به کیست ،علایم شکم درد ،لگن درد

دکتر گفته بود این ماه اقدام نکنید چون کیستام زیاد بود وامکانش هست بترکه ،ولی ماه چند باری اقدام سطحی ...

هیچ‌ مشکلی پیش نمیاد با بارداری کم کم کیستها اب میشه چون نه تخمک هست نه پریودی 

تاپیک منو بخون منم آندو داشتم و الان باردارم طبیعی

الان میرم میخونم عزیزم ! چقدر طول کشید؟؟؟؟؟ من استرس دارم میگم برم دکتر اما از یه طرف دلم نمیخواد با قرص و‌اینا باردار شم برام دعا کن ! چند سانت بود کیستت؟؟؟؟ 

گفتند که او🤴🏻عاشق 😍 گیسوی کمند👰🏼 است❤️ موهای من 👸🏼از عصر  همان روز🌞 بلند است👱‍♀️💋😍😘خدای مهربونم ممنونم که بالاخره منم به آرزوم رسیدم و مامان شدم 🥰 دخترم همه ی زندگیمونه❤️❤️❤️❤️🤩😍
2706