2737
2739
عنوان

بارداری با وجود کیست

| مشاهده متن کامل بحث + 725 بازدید | 32 پست
من خودم با کیست اندو الان باردارم

چند سانت بود؟؟؟؟ چند ماه اقدام کردین شما؟؟؟؟ من نگرانم ! 

گفتند که او🤴🏻عاشق 😍 گیسوی کمند👰🏼 است❤️ موهای من 👸🏼از عصر  همان روز🌞 بلند است👱‍♀️💋😍😘خدای مهربونم ممنونم که بالاخره منم به آرزوم رسیدم و مامان شدم 🥰 دخترم همه ی زندگیمونه❤️❤️❤️❤️🤩😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

الان میرم میخونم عزیزم ! چقدر طول کشید؟؟؟؟؟ من استرس دارم میگم برم دکتر اما از یه طرف دلم نمیخواد با ...

همه رو نوشتم بدون قرص ، دو تا کیست۶ تا۸ سانتی داشتم ... ۹۵ فهمیدم، ۹۶ عروسیم بود فروردین، ۹۷ تیر عمل آصف جاه، اسفند باردار شدم..الان ماه ۵ هستم دخمل دارم

2731
2738
کیست اندو چه نوعیه؟؟

خود به خود به وجود میاد به خاطر نوع بدنه و اینکه با هر دوره پریود بزرگ و بزرگتر میشه تنها درمانش یا باید هی جراحی کنی یا باید حامله شی! چون چسبندگی هم میاره نمیذاره باردار شی! کلا مسخرس! 

گفتند که او🤴🏻عاشق 😍 گیسوی کمند👰🏼 است❤️ موهای من 👸🏼از عصر  همان روز🌞 بلند است👱‍♀️💋😍😘خدای مهربونم ممنونم که بالاخره منم به آرزوم رسیدم و مامان شدم 🥰 دخترم همه ی زندگیمونه❤️❤️❤️❤️🤩😍
من سومین ماه اقدام باردار شدم

من الان چهارمین ماه بود اقدام کردم الان منتظرم ببینم چند روز دیگه پریود میشم یا نه! دعا کن برام 🙏🏻🙏🏻🙏🏻اصلا اعصاب دکترا و قرص و آمپول و این چیزارو ندارم واقعا! 

من سومین ماه اقدام باردار شدم

نمیدونی چند سانت بود؟

نمیدونی چند سانت بود؟

یکی چهارسانت و یکی هفت سانت البته من دخایرتخمدانم بالا بود با وجود این کیست چون میدونی که این کیست ذخایر تخمدان رو پایین میاره باید بجنبی زود بارداربشی و ازمایشاتم و سایز تخمکام و عکس رنگیم مشکلی نداست و باردارشدم اما خیلی ها با یک کیست دوسانتی اندو سه سال بود باردار نشده بودن شانسیه فقط زود باردار شو اگه نشدی سریع برو رو قرصهای تحریک تخمدان چون شنیدم جواب میده

من الان چهارمین ماه بود اقدام کردم الان منتظرم ببینم چند روز دیگه پریود میشم یا نه! دعا کن برام 🙏🏻 ...

حوصله نداری یعنی چی، آز ذخیزه تخمدان رو برو بده حتی اگه قصد عمل نداری و فک میکنی باردار میشی من یکسال اقدام داشتم نشد ،بارداری با کیست خطرناک میتونه باشه، از این آز غافل نشو چون کیست آندو تخمدان رو ضعیف میکنه

یکی چهارسانت و یکی هفت سانت البته من دخایرتخمدانم بالا بود با وجود این کیست چون میدونی که این کیست ذ ...

من دکتر رفتم بهم قرص داد خوردم خیلی اندازه هاش کوچیک شد گفت اقدام کن چند ماه نسد بیا اینجا ما کمکت میکنیم ! حالا گفتم وایسم تا ۵ ماه اقدام کنم نشد برم دکتر بعدش دیگه ! نمیدونم دلم روشنه حس میکنم تا قبل ۵ ماه باردار میشم !