2733
2734
عنوان

اگه کره ای یاد بگیرم میتونم کار پیدا کنم تو ایران؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2564 بازدید | 120 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگه برای کاره که برای انگلیسی و چینی و فرانسوی و آلمانی کار بیشتر هست تا کره ای ولی اگه دوس داری ...

اخه اونقدم نااشنا نیستم با کره ای،اره علاقه ام دارم ولی خب میخام یه کاربردی ام داشته باشه واسم

کامل بلدی؟دنبال کار رفتی؟چقد طول کشید یاد بگیری

ن برا کار یاد نگرفتم ی مدت عشق کره و اهنگ و اینا ب سرم زده بود الکی الکی یاد گرفتم 

کامل ک ن در حد نوشتم و حرفای روزمره

یک عدد اتیش پاره هستم   عاشق پیتزا و کرانچی   دلتنگی بدترین حس دنیاس               گزارش زن گرامی اگه مخالفی لطفا اصن نیا تو تاپیکم دعوت نامه ک نفرستادم دوست عزیز                                  خرس مهربونم عاشقتممممم  M.......                                                 
2731
آره از اسم کای فهمیدم... کلا گروه های کره ای رو میشناسم حتی بیشتر از خواننده های خودمون     ...

منم خیلیاشونو میشناسم،کلا تو کره سیر میکنم😂😂😂اکسوالی توام؟چند سالته

2738

یادبگیر با اوشین و جومونگ و یانگوم در ارتباط باش😂😂😂

انجا یک قهوه خانه بود ٫اما ننشستم به نوشیدن دوتا استکان چای  چرا ؟ دنیا خراب می شد اگر دقایقی آنجا می نشستیم و نفری یک استکان چای میخوردیم ؟  عجله٫٫همیشه عجله !!!!کدام گوری میخواستم بروم؟من به بهانه رسیدن به زندگی ٫همیشه زندگی را کشته ام

چینی یاد بگیر.من برادرم انگلیسیش فوله.تصمیم داره بره چینی یاد بگیره میگه برای تجارت و کار الان زبان چینی حرف اول رو‌میزنه.چینی بلد باشی همه شرکتهای بازرکانی جذبت میکنن.

ما ملت حسينيم
2706