2733
2739

دوستان کسی هست اینجا کره ای بلد باشه یا کسی رو بشناسه که کره ای یاد گرفته؟من خیلی به زبانش علاقه دارم،تو خونه ام بیکارم و وقتشو دارم،میتونم خودم با اینترنت کامل یاد بگیرم؟اگه یاد بگیرم بدردم میخوره؟میتونم کار پیدا کنم با مدرک دیپلم؟شرایط رفتن به کره رو هم ندارم:( ب نظرتون چیکار کنم؟اینجا کیپاپر داریم؟

بلدم 

ن بابا کار کجا بود 

یک عدد اتیش پاره هستم   عاشق پیتزا و کرانچی   دلتنگی بدترین حس دنیاس               گزارش زن گرامی اگه مخالفی لطفا اصن نیا تو تاپیکم دعوت نامه ک نفرستادم دوست عزیز                                  خرس مهربونم عاشقتممممم  M.......                                                 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

کامل ک نه ، ولی میتونی مبتدی بشی ، بقیش ان شالله کلاس ... یه مدت زبان کره ای و تاحدی انگلیسیتو خوب کن ... یه جا هست امتحان میگیرن رایگان یاد میدن اساتیدشم کره این ... اگر ازمونای هرترم رو قبول بشی میری ترم بعد

2738

من میخاستم امتحان کنم😂😂😂زبون ژاپنی رو گفتم شاید مشغول شم ناراحتیام یادم بره رفتم یه پیج اینستا روز دوم فرا  کردم اینقدر که سخت و پیچیده بود مثلا شکل یه خونه میکشید این یه جملشون بود😂😂😂

پسر قشنگم میلان جون  همه زندگیمه❤️
2706