2733
2734
عنوان

قشنگ ترین لحظه زندگی!؟

| مشاهده متن کامل بحث + 880 بازدید | 38 پست
۱۰ سالم بود پدرم از زندان آزاد شد صدام کردن من برم درو باز کنم من نمیدونستم چخبره وقتی بابا رو دیدم ...

عزیزم  

همه عمر برندارم سر از این خمار مستی    که هنوز من نبودم که تو در دلم نشستی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تجربه اولین بوسه بعدمحرمیت باهمسرم🙈 که هیچوقت ازخاطرحفتمون نمیره❤ وتولددخترم توزایشگاه که ازخوشحالی چن ساعت گریه کردم😍.این حسوبراتمام خواهرایی ک منتظرنی تی هستن آرزومیکنم😊😊😊

خوشبختی تودل آدمهاست دل که خوش باشه آدم خوشبخته❤❤خوشبختی یعنی داشتن کسی که بااومدنش توزندگیت همه نداشته هاتو ازیادببری😊
2731

لحضه تولد پسرم ودخترم وبرای اولین بار دیدنشون❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

من شه پولی شیت🌊باوه شت که نار🏖                             دیمه که نارت مه ست وبی قه رار😍                        تاریخ شروع رژیم۱۳۹۹/۱۱/۲۸ قد۱۷۲  وزن شروع۱۰۷😭     هدف اول ۱۰۰🔓☺   هدف دوم۹۵🔓☺   هدف سوم۹۰🔓☺   هدف چهارم۸۵ 🔒😕   هدف پنجم۸۰🔒😕   هدف آخر ۷۵🔒😕                                                                                                                                              💎من فقط به خاطر خودم خوش اندام میشم💎                      خیلی دوست دارم خودم 🤗😍😘

لحظه قشنگ زیاد داشتم .. لحظه آشنایی با همسرم لحظه عقدم شب عروسیم لحظه مثبت شدن بیبی چکم زایمانم دیدن پسرم😍

علی؟!!!!!                                                                           همسر عزیزتر از جانم💖 خداروشکر میکنم که تورو با من آشنا کرد.. خداروشکر میکنم که همسرم شدی و دنیامو زیباتر کردی.. خداروشکر میکنم که بابای پسرم تو هستی👶💗یادمه اولین‌بار که منو دیدی گفتی میخوام خانوم خونم باشی و من باورت نکردم..تورو از خودم روندم💔 ولی الان پنج ساله که خانوم خونتم و بابتش هزاران بار خداوند رو شکر میکنم💋بمونی برام مرد بی نظیر من🤴👸💞💞💞

یه بار تو عقد با مادرشوهر بدجور دعوا کردیم یادم نمیاد سرچی

من خیلی حالم بدشد خونه بودم 

قرص خوردم🙈😔😔😔

دیگه خوابم برد شوهرم اومده بود خونمون اومد تو اتاق گفت چت شده چرا بیدار نمیشی من اومدم من گیج ورق قرصو نشونش دادم سریع با خانوادم بردنم بیمارستان 

شاید باورتون نشه اون بهترین لحظه بود شوهرم کنارم بود چشمام تو بیمارستان باز کردم کلی قربون صدقم رفت قول داد تا 3ماه بعدش عروسی بگیره 

بعدشم زنگید به مامانش کلی دادوبیداد کرد 

ازاینکه منو رها نکرده بود وپیشم بود خیلی خوشحال بودم شبم پیشم موند کلی گریه کرد 

بعد از 8سال  هنوز فراموش نکردم😍

خداجونم شکرت بابت نعمتهای که بهم دادی😍

دیدن رویه مهدی فاطمه😍😍😍😍😍😍😍

اللهم الرزقنا❤❤❤

فَاصبِر اِنَّ وَعدَالله حق وَلایَستَخِفنَّک الَّذینَ لایوقِنون...... مُهری از مِهر ❤حسین(ع) ❤حک شده بر یاقوت دلم .. از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤
2740

لحظه قشنگم اون موقعی بود که با قرآن آشنا شدم و قرآن تغیرم داد و با خدا دوست شدم خیلی کیف میده من هم مادرم هم همسر ولی این یکی پربرکت ترینش بود واسم من عاشق خدام شدم 

هرراه به جز راه تو کج خواهد شد بی لطف تو آسمان فلج خواهد شد مامنتظران اگر بخواهیم همه امسال همان سال فرج خواهد شد یاصاحب الزمان ادرکنی 🌹🌹🌹🌹🌹🌹

25 بهمن ساعت 6:25 کاش اون لحظه تا ابدددادامه داشت

یک عدد اتیش پاره هستم   عاشق پیتزا و کرانچی   دلتنگی بدترین حس دنیاس               گزارش زن گرامی اگه مخالفی لطفا اصن نیا تو تاپیکم دعوت نامه ک نفرستادم دوست عزیز                                  خرس مهربونم عاشقتممممم  M.......                                                 

دو تا تصوير تو ذهنم هست

مردي كه سال ها عاشقش بودم و زندگي در كنارش مثل رويا بود برام، تو غيرمنتظره ترين زمان ازم خاستگاري كرد❤️ 

و لحظه اي كه دخترم بدنيا اومد وصورتشو گذاشتن رو صورتم

واي اون لحظه اصلا قابل توصيف نيست برام

دختركم معجزه اي بود كه تمام سي سال عمرم منتظرش بودم انگار

الهي كه اين لحظه نصيب همه ي منتظرا بشه

25 بهمن ساعت 6:25 کاش اون لحظه تا ابدددادامه داشت

اگه میشه بگوچه اتفاقی خوشحالت کرد

خوشبختی تودل آدمهاست دل که خوش باشه آدم خوشبخته❤❤خوشبختی یعنی داشتن کسی که بااومدنش توزندگیت همه نداشته هاتو ازیادببری😊
2706