2410
2553
عنوان

قشنگ ترین لحظه زندگی!؟

872 بازدید | 38 پست

همه ما یه مدت عمری داریم حالا ۴۰سال ۵۰سال ۸۰سال کمتر یا بیشتر اما تو مدت زمان عمریه لحظات وثانیه هایی هست که خیلی خاصه که تو عمر هرکسی اگه همه را جمع کنی شاید به یه ساعتم نرسه ولی به عمر می ارزه اصلا لذت عمرمال اون لحظه هاست مثل تولدفرزند تو اتاق زایمان یا زمانی که خبرقبولی دانشگاه می‌شنوی و....حالامیخوام بدونم تجربیات شما چیه قطعا شباهت بین حرفها خواهد بود که برای همه خاطره بازی جالبی میشه 

همه عمر برندارم سر از این خمار مستی    که هنوز من نبودم که تو در دلم نشستی

برادرزادم که میگه عمه 

سعی میکنم از وسایل یک بار مصرف استفاده نکنم ،خصوصا سفره ی یک بار مصرف که اصلا ضروری نیست .همیشه لیوان همراهم دارم .تا بتونم اب معدنی نمیخرم .فروشگاه که میرم کیسه همراهم دارم وپلاستیک نمیگیرم.تابتونم زباله تولید نمیکنم.زباله های خشک وتر رو جدا میکنم وزباله های خشک رو تحویل کانکسای شهرداری میدم .شاید بگید برای چی اینهمه به خودت سختی میدی وقتی هیچ کس رعایت نمیکنه ؟ خودمم گاهی به این فکر کردم گاهی به سختی میفتم ،راحتیم کمترمیشه اما دیگه عادت کردمو ی حس خوب از این رعایت کردنام گرفتم  .همه ی این کارارو میکنم برای برادرزاده هام که وقتی بزرگ شدن اندکی از این طبیعت براشون باقی بمونه .برای بچه های خودم .برای بچه های شما که عاشقشون هستید.میخوام وقتی بزرگ شدن بگم من سهم خودمو انجام دادم وکوتاهی نکردم .

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

ما و مادرشوهرم شهرستانیم

برادرشوهرم تهران

مادرشوهرم رفته تهران اب مرواریدش رو عمل کرده امروز

اینم بگم که برادرشوهرم  با اینکه ماشین داره اونا رو نبرده

امروز با اسنپ رفتن بیمارستان و برگشتن

حالا صدبار زنگ زدن به ما که فردا صبح زود اینجا باشید که شوهرم اونا رو ببره برای ویزیت بعدش هم برگردونیم شهرستان

من حرصم دراومده که چرا اونا که تهرانن ویزیت نمیبرن ما سه ساعت راه رو باید بریم 

تازه شوهرم کارمنده مرخصی گرفته برادرش شغلش ازاده تقریبا

لطفا نگید که وظیفمونه چون خودم میدونم و تقریبا نود درصد کاراشون رو شوهر من انجام میده ولی داداشش هم وظیفه داره دیگه

2720

قشنگترین لحظه ی زندگیم وقتیه که تو چشام نگا کنه بگه دیگه مال همیم تا ابد...ولی تاالان قشنگترینش وقتی بود ک گف دوسم داره

But the beat goes on: da-da-dom, da-dom, dah-dah, dah-dah***تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤.....های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐...آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤
2714
شب اول عقد و کنار شوهر بودن....خبر قبول شدن توی دانشگاه...شبی که بفهمه آدم مامان میشه....

خبرقبولی دانشگاه بدجوری موافقم

همه عمر برندارم سر از این خمار مستی    که هنوز من نبودم که تو در دلم نشستی
2706