2737
2734
عنوان

قشنگ ترین لحظه زندگی!؟

| مشاهده متن کامل بحث + 880 بازدید | 38 پست

یه بار یکی از همکلاسی های دانشگاه به من پیام دادازمون استخدام رسمی دارایی با یه رتبه عالی قبول شدم حالا منم تازه کارشناسی گرفته دربه دردنبال کار اون شب از ذوقم تا صبح بیدارنشستم چون نصفه شبم پیام دیدم نتونستم جایی حسم ابراز کنم دیگه داشتم ازذوق سکته میکردم اما.....

وقتی مدارکم بردم دارایی تازه فهمیدم تاریخ مدارکم چند روز بعداز درج آگهی تو روزنامه است باور بشه یا نه نفر پنجم استان تهران با بی رحمی تمام رد کردن وقتی داشتم بر می‌گشتم کنار اتوبان اشک میریختم راه میرفتم

همه عمر برندارم سر از این خمار مستی    که هنوز من نبودم که تو در دلم نشستی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
خوشحال کننده ترین لحظه واسم  اینه که آقام امام زمان که هر دوشنبه و پنجشنبه که پروندمو میخونه ک ...

انشالله

همه عمر برندارم سر از این خمار مستی    که هنوز من نبودم که تو در دلم نشستی
اگه میشه بگوچه اتفاقی خوشحالت کرد

واسه اولین بار بعد از س سال دیدمش 😍😍😍(دوست بودیم ولی راهمون خیلی دور بود )

یک عدد اتیش پاره هستم   عاشق پیتزا و کرانچی   دلتنگی بدترین حس دنیاس               گزارش زن گرامی اگه مخالفی لطفا اصن نیا تو تاپیکم دعوت نامه ک نفرستادم دوست عزیز                                  خرس مهربونم عاشقتممممم  M.......                                                 
 واسه اولین بار بعد از س سال دیدمش 😍😍😍(دوست بودیم ولی راهمون خیلی دور بود )

آخی...ب هم نرسیدین هنوز؟

خوشبختی تودل آدمهاست دل که خوش باشه آدم خوشبخته❤❤خوشبختی یعنی داشتن کسی که بااومدنش توزندگیت همه نداشته هاتو ازیادببری😊

لحظات قشنگ که خیلی بوده . اما بهتریناش اینا بودن

وقتی بعد از ۸سال فکر کردن به یکی خدا روزیم کرد اون شخص رو .شب خواستگاری تا صبح از ذوق نخوابیدم و به کلمه کلمه حرفاش فک میکردم . و باورم نمیشد واقعی بوده همه چی..

روز عقدم

روز زایمانم..

و در اینده روزی که خواهرم ازدواج کنه قطعا برام جز بهترین لحظاته

2740
آخی...ب هم نرسیدین هنوز؟

😍😍😍 الان س ماهه نامزدیم

یک عدد اتیش پاره هستم   عاشق پیتزا و کرانچی   دلتنگی بدترین حس دنیاس               گزارش زن گرامی اگه مخالفی لطفا اصن نیا تو تاپیکم دعوت نامه ک نفرستادم دوست عزیز                                  خرس مهربونم عاشقتممممم  M.......