2737
2734
عنوان

عشقم سابقم بهم پیام داد بیاین لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 16063 بازدید | 214 پست

خدااا نکنه فقط خدانکنههه کسی به پدرمادر من بگه بالاچششون ابروئه آبرو واسش نمیزارم اگه دیگه بخواد گوه زیادی بخوره فحش بده ک خودش بره بمیره بهترشه 😐😐😐

اصلا شما رو درک نمیکنم

حس خوووبیه🤗ببینی یه نفر همه رو بخاطر تو پس زده🤩واسه ی رسوندن خودش به تو همه  ی راهو نفس نفس زده😍😍حس خووووبیه♥️♥️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اولن اینکه عنتر و خوب اومدی حال کردم😂دوما تو چه ریلکسی من یک بار همکلاسیم به بابام یادم نیست دقیقا چی گفت ولی در حد حرفای عنتراقا نبود از جام بلند شدم گردنشو با ی دستم گرفتم  چسبوندمش به دیوار گفتم بار اخره از این گها میخوری بد بخت رنگش مثه گچ دیوار شد چطوری به دونیم تقسیمش نمیکنی وقتی به مادرت همچین فحش زشتی میده؟😐

2738

عزیزم سگی که پارس میکنه نمیگیره

بهش بگوخانواده ی من درجریان هستندوبیایی اینجاتحویل پلیست میدم

اگربفهمه ازش ترسیدی باتهدید سعی میکنه برنانه های زیادی بارت کنه

فقط نترس مطمین باش هیچ اتفاقی نخواهدافتاد...

خواهشأ جوابشو نده ، خيلي زشته كه به پدر و مادرت اينجوري فوش ميده ، بيچاره پدر مادرا اين همه زحمت مارو ميكشن با آبرو بزرگمون ميكنن كه بريم با ي عوضي دوست شيم كه به خودش اجازه بده به اينجوررفوش بده، اصلا نترس بگوبيا اتفاقأ پدر و برادرمم هستن 

واااااای ااااصلا باورم نمیشه که همچین فحش هایی داده . من بودم تا الان مرده بود پسره

من با یه بچه اگر کووووووچکترین بی احترامی ببینم قید همممممه چی رو میزنم و اون زندگی رو گل میگیرم

2706