2733
2734
عنوان

عشقم سابقم بهم پیام داد بیاین لطفا

16063 بازدید | 214 پست

باهاش کات کرده بودم با امروز ۱۴ روزه که کات کردیم تا حالا چندین‌بار کات کردیم و اشنی کردیم  اخه خیلی اذیتم کرد خیلی پررو و زبون درازه اخرین بار دیگه واقعا حرفای بدی بهم زده بود فحش پدر مادرم داد به خودم تهمت هرزگی زد 

بهم گفت وقتی قهر بودیم با دختری دوست شده و باهاش رابطه جنسی داشته وخیلی چیزای دیگه

خیلی دلم ازش شکسته بود تمام بدیاش یه طرف حتی فحشاشم انقدر نسوزوندم ولی اینکه گفت با دختری خوابیده باعث شد احساسمو بهش از دست بدم و رابطمونو پوچ ببینم و طرفمو ادم بی ارزشی بدونم 

امشب  پبام داد و رنگ زد بلاکش کردم 

الان اسکرین میزارم ببینید خوب جوابشو دادم؟ 

تهدیدم کرد که فردا میاد در خونمون 

دوست بودیم .. 

من لیمووییی  بودم ولی اون هلوییییی دوست داشت . من واسش دریا بودم ولی اون از این تشت قرمز پلاستیکیا دوست داشت 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

ولش کن مرگ من خام نشی باز 

خدایا تا پاکم نکردی... خاکم نکن..😔😔😔باردار نیستم تیکر رسیدن ب خواسته هامه البته امیدوارم همینطور بشه 😍😍برام دعا کنید اونی ک میخوام بشه الهی فداتون بشم ❤❤
2738

خخخ عنتر خوب اومدی 😂😂😂

خدایا تا پاکم نکردی... خاکم نکن..😔😔😔باردار نیستم تیکر رسیدن ب خواسته هامه البته امیدوارم همینطور بشه 😍😍برام دعا کنید اونی ک میخوام بشه الهی فداتون بشم ❤❤
2706