2733
2739
عنوان

شوهرم و حق ب جانبیش 😒😒😒

285 بازدید | 36 پست

من یه گوشی اندروید داشتم که ۱ سال بیشتره عوصش کردم بهتر گرفتم بعد این گوشی قبلیو مامانم برام خریده بود نصف پول جدیده ام مامانم داد

حالا بچه داداشم دختره ۱۳ سالشه پولاشو پارسال جمع کرد گوشی بخره ک گوشی چند برابر شد حالا امروز من گوشی قبلیو دادم بهش گفتم تا گوشی بخر این و داشته باش

بعد شوهرم اومده طلبکارم هست میگه تو عقل نداری انگار خودت زندگی نداری وسایلتو میبخشی😒😒😒 اعصابمو خورد کرد 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

وااا به اون چه ؟ بگو مال خودم بوده 

سعی میکنم از وسایل یک بار مصرف استفاده نکنم ،خصوصا سفره ی یک بار مصرف که اصلا ضروری نیست .همیشه لیوان همراهم دارم .تا بتونم اب معدنی نمیخرم .فروشگاه که میرم کیسه همراهم دارم وپلاستیک نمیگیرم.تابتونم زباله تولید نمیکنم.زباله های خشک وتر رو جدا میکنم وزباله های خشک رو تحویل کانکسای شهرداری میدم .شاید بگید برای چی اینهمه به خودت سختی میدی وقتی هیچ کس رعایت نمیکنه ؟ خودمم گاهی به این فکر کردم گاهی به سختی میفتم ،راحتیم کمترمیشه اما دیگه عادت کردمو ی حس خوب از این رعایت کردنام گرفتم  .همه ی این کارارو میکنم برای برادرزاده هام که وقتی بزرگ شدن اندکی از این طبیعت براشون باقی بمونه .برای بچه های خودم .برای بچه های شما که عاشقشون هستید.میخوام وقتی بزرگ شدن بگم من سهم خودمو انجام دادم وکوتاهی نکردم .
2738

🤕اگه اون گوشيشو به دختر خواهرش ميداد كه مشابه شرايط شما بود موافق بودي اگه اره كه حق نداره اگه نه كه ...

اي اميد نااميدا حسييييين😢.                                           تو رژيمم🥰وزن فعلي ٧٣/٤😫هدف اوليه٧٠😣هدف دوم٦٧🙁هدف سوم٦٤😕هدف چهارم ٦١🙂هدف پنجم٥٨☺️هدف ششم٥٥😊انشاالله تا ابان ماه بهش ميرسمممممم🥰🥰🥰😍 
گفتم مال خودمه مگه پولشو داده بودی ناراحتی میگه اها پس منم وسایله خونرو میدم این و اون مال خودمه پول ...

ولش کن  کل کل نکن باهاش 

حق باتوعه .

خدایا هوای دلم را داشته باش...........
گفتم مال خودمه مگه پولشو داده بودی ناراحتی میگه اها پس منم وسایله خونرو میدم این و اون مال خودمه پول ...

بگو گوشی ی چیز شخصیه اما وسایل خونه مشترکه مثلا بگو توام جوراب یا شلوارتو میتونی بدی به خانوادت 

ولی دختر ۱۳ ساله گوشی نداشته باشه بهتره ها 

سعی میکنم از وسایل یک بار مصرف استفاده نکنم ،خصوصا سفره ی یک بار مصرف که اصلا ضروری نیست .همیشه لیوان همراهم دارم .تا بتونم اب معدنی نمیخرم .فروشگاه که میرم کیسه همراهم دارم وپلاستیک نمیگیرم.تابتونم زباله تولید نمیکنم.زباله های خشک وتر رو جدا میکنم وزباله های خشک رو تحویل کانکسای شهرداری میدم .شاید بگید برای چی اینهمه به خودت سختی میدی وقتی هیچ کس رعایت نمیکنه ؟ خودمم گاهی به این فکر کردم گاهی به سختی میفتم ،راحتیم کمترمیشه اما دیگه عادت کردمو ی حس خوب از این رعایت کردنام گرفتم  .همه ی این کارارو میکنم برای برادرزاده هام که وقتی بزرگ شدن اندکی از این طبیعت براشون باقی بمونه .برای بچه های خودم .برای بچه های شما که عاشقشون هستید.میخوام وقتی بزرگ شدن بگم من سهم خودمو انجام دادم وکوتاهی نکردم .