2733
2739
عنوان

شوهرم و حق ب جانبیش 😒😒😒

| مشاهده متن کامل بحث + 285 بازدید | 36 پست
شوهرت پرروعه   مثل شوهر من    گوشی منم مامانم خریده بود شکست شوهرم کلی دعوام کرد😟

اره بخدا انگار طلبی داره از ما اصلا هر جور حساب کنی گوشیو مامان بزرگش خریده منم که عمشم هیچی از جیبم نرفته

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

گفتم مال خودمه مگه پولشو داده بودی ناراحتی میگه اها پس منم وسایله خونرو میدم این و اون مال خودمه پول ...

بگو

وسایل خونه برای رفاه منِ اگر میتونی رفاهم رو تامین کنی بده

🤕اگه اون گوشيشو به دختر خواهرش ميداد كه مشابه شرايط شما بود موافق بودي اگه اره كه حق نداره اگه نه ك ...

بله اگه پولشو خودش داده بود ووشی افتاده بود گوشه خونه و احتیاجی نداشنیم مگه مریضم مخالفت کنم 

2728
بله اگه پولشو خودش داده بود ووشی افتاده بود گوشه خونه و احتیاجی نداشنیم مگه مریضم مخالفت کنم 

پس حق نداره همينا رو بهش بگو قبول نميكنه؟

اي اميد نااميدا حسييييين😢.                                           تو رژيمم🥰وزن فعلي ٧٣/٤😫هدف اوليه٧٠😣هدف دوم٦٧🙁هدف سوم٦٤😕هدف چهارم ٦١🙂هدف پنجم٥٨☺️هدف ششم٥٥😊انشاالله تا ابان ماه بهش ميرسمممممم🥰🥰🥰😍 
بگو گوشی ی چیز شخصیه اما وسایل خونه مشترکه مثلا بگو توام جوراب یا شلوارتو میتونی بدی به خانوادت  ...

گفتم بهش 

گفتم وقتی حتی خودتم ی بلوز بخوای برا من بخری دیگه نباید کاری داشته باشی چیکارش میکنم

خیلی بیشتر از سنشه خیلی ام عاقله تمام کاراشم زیر نظر زنداداشمه اصلا سیم کارت نداره بخاطر عکس گرفتن و اهنگ گوش کردن میخواد

بهش بگو گوشی مال مجردیم بوده ولی وسایل خونه رو وقتی متاهل شدی خریدی مال دوتامونه 

ماله مجردیم نبوده این مثلا اقا شوهرم بود پول نداشت گوشی بخره برام مامانم خرید  😑

2740
بگو وسایل خونه برای رفاه منِ اگر میتونی رفاهم رو تامین کنی بده

والا بخدا همینو بگو نمیدونم چطوریه نمیفهمه یه وسیله بی استفاده به چه درد من میخورد 

بعدم اصلا نمیدونست این گوشیه کار میکنه فکر میکرد خراب شده 😒