2733
2739

واقعیت ها بتدا در تصورات ما نقش میبندند و بعد به واقعیت تبدیل میشن . آنتونی رابینز - کتاب به سوی کامیابی. 

هر چقدر تصورات و خیال پردازی شما دقیق تر ا جزئیات و نکات مثبت زیادی همراه باشه در واقعیت شما با موفقیت به هدف تون خواهید رسید . 

خیل پردازی هیچ اشکالی نداره. 

آقای هیلتون صاحب هتل های هیلتون در آمریکا و دنیا درابتدا یک نگهبان جلوی در هتل بود و قتی شب ها مدیر هتل نبود میفت تو اتاق مدیذش و روی صندلیش مینشست  خودش رو مدیر هتل تصور میکرد و شروع می کر به دستور دادن . 

شاد و موفق باشید 

میگی خیالات نباید داشته باشه؟ باشه قبول ازدواج کن انقدر فکر و خیال و دغدغه میاد تو سرت که این شوهر ...

نه عزیزم من نگران چیزی نیستم

اصلا نظری ندارم واقعا؛ چون واقعا نمیدونم چجوریه و این حرفا 😀😀😀😁😁😁

دوست من! حرف نامربوط زدن، زدنِ خودت به کوچه علی چپ، انکار کردن، پیچوندن، انکار حقیقت، و.... راه پاسخ دادن به نظرات مخالف با نظرت نیست. یاد بگیر که اشتباهتو بپذیری. فرهنگ گفتگو را برو یاد بگیر و تا وقتی منظور طرف مقابلت را درست نفهمیدی، اظهار نظر نکن. یا حداقل بپذیر که اشتباه متوجه شدی.                  دوستان نینی سایتی گرامی!! لطفا اگه نظری مخالف نظر من دارید، منو ریپلای نکنید. بیاید یه کم بزرگ بشیم و یاد بگیریم که هر کس نظر خودشو داره. اگه مخالفی، نظر خودتو بده و برو، ولی منو ریپلای نکن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من خیلی رویاپرداز و خیالباف بودم اما چرا شوهر خیال نداشتم؟!😐 ای بابا سرم کلاه رفته

فقط دوتا دوست خیالی داشتم

دختره اسمش شادی خدایی بود پسره یادم نیس😐( لازم ب ذکر است فقط دوست اجتماعی بودیما فکر بد نکنین)

یه تاپاله خیکی بود.ایلیا.خخخخ کلا یه هفته اشنا شدم باهاش ده روزه ولش کردم هنوزم حرف میزنم باهاش.گاهی هم میگم الانه که بیاد😬.روانشناس رفتم ب امید خدا خوب میشم 😂😂😂😂😂

دلتنگ چهره ای هستم که نمیدانم خاک باان چه کرده
2740

ب نظرتون وقتی دخترا اینقدررررر شوهر خیالی دارن پسرا چی اوناهم زن خیالی دارن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

خدایا میشه بغلمو با دستات پرکنی؟ ❤️آخه میگن دستای خدا مثل نوزاد تازه متولدشدس🙏🥰
بله. یکی از فرمانده های بزرگ تاریخ که خییییلیییی خاص بود 

چنگیز خان مغول😕تیمور لنگ😕 کریم خان زند😕

🌺برای سلامتی وظهور آقا امام زمان عج صلوات🌺خدایا از اون شادیا که ناخودآگاه آدمو به سجده میندازه به همه‌مون بده. 😊💚  صد سال دیگه من،تو،او.... هیچ کدوم نیستیم،باورت میشه؟....کاش مهربون باشیم💔❤‏چقدر قشنگه این دعا که میگه:وَلا تُعَنِّنی بِطَلَبِ ما لَم تُقَدَّرلی فیهِ رِزقاً[خدای خوبم در جستجویی انچه برایم مقدر نکرده ای، خسته ام نکن]🙌💙🙏استادی می‌گفت:اگر تو کسی را ملاقات کنی و قلبت بکوبد، دستانت بلرزد و زانویت سست شود، این عشق نیست! وقتی تو محبوبت را می‌بینی آرام می‌شوی. نه دلهره‌ای، نه تلاطمی...💗💓💚😊
ببخشید  دوستانی که میگن فکرمون در حد تصور رابطه با کاراکتر تو ذهنمون هم میره  میدونن که ...

نه بابا،غسل براشون واجب میشه😁 چ باحال،،ارضا نمیشن که غسل واجب بشه😁

🌺برای سلامتی وظهور آقا امام زمان عج صلوات🌺خدایا از اون شادیا که ناخودآگاه آدمو به سجده میندازه به همه‌مون بده. 😊💚  صد سال دیگه من،تو،او.... هیچ کدوم نیستیم،باورت میشه؟....کاش مهربون باشیم💔❤‏چقدر قشنگه این دعا که میگه:وَلا تُعَنِّنی بِطَلَبِ ما لَم تُقَدَّرلی فیهِ رِزقاً[خدای خوبم در جستجویی انچه برایم مقدر نکرده ای، خسته ام نکن]🙌💙🙏استادی می‌گفت:اگر تو کسی را ملاقات کنی و قلبت بکوبد، دستانت بلرزد و زانویت سست شود، این عشق نیست! وقتی تو محبوبت را می‌بینی آرام می‌شوی. نه دلهره‌ای، نه تلاطمی...💗💓💚😊

ایام نوجوونی  و بی عقلی بله داشتم....تصور میکردم ک با هم  ... ببخشید نمیشه گفت .... بچه بودم دیگه     

ای هیچ ،برای هیچ ، برهیچ، مپیچ ...کار خوب فقط زمانی ارزشمنده که فقط برای رضای خدا و خالصانه باشه...ما باید حتی برای تک تک کلمات در فضای مجازی اون دنیا جواب پس بدیم...

من هميشه داشتم و الانم دارم

بجاي اينكه مسخره كنن بعضيا برن اطلاعاتشون رو بالا ببرن بفهمن فيزيك كوانتوم چيه دنياي موازي چيه ارتعاش چيه و قانون جذب چيه

بیاین اینجا از تجربه های زیباییتون بگید 👇https://www.instagram.com/skin_beauty_care1/

بلانسبت جمع خل وضع های زمان جاهلیت    خخخ  شوخی کردم ... 

ای هیچ ،برای هیچ ، برهیچ، مپیچ ...کار خوب فقط زمانی ارزشمنده که فقط برای رضای خدا و خالصانه باشه...ما باید حتی برای تک تک کلمات در فضای مجازی اون دنیا جواب پس بدیم...
نه بابا،غسل براشون واجب میشه😁 چ باحال،،ارضا نمیشن که غسل واجب بشه😁

بحث ارضا نیست 

وقتی رابطه تصور میکنند 

اگه حسی بهشون دست بده و احساسی کنند 

باید غسل کنند

خود طرف متوجه میشه که حالش چطوره

یا ابالفضل العباس علمدار 
2706