2737
2734
وااای نههههه حداقل من اینجوری نیستم. دیگه وقتی آدم ازدواج میکنه به نظر من خیالات و اینا نباید داشته ...

میگی خیالات نباید داشته باشه؟

باشه قبول ازدواج کن انقدر فکر و خیال و دغدغه میاد تو سرت که این شوهر خیالی یادت میره

تو نگران این چیزا نباش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

آره یکی ازاقواممون بودخیلی دوستش داشتم وعاشقش بودم اونم البته دوستم داشت

از۱۱.۱۲سالگی دوستش داشتم اسمش رضاست

خیلی خودموباهاش تصورمیکردم تومسافرت وبیرون و...

ازدواج کردم

اونم ازدواج کرده عروسیشم نزدیکه🙂

مرابخوانید(☝️)تابرای شمااجابت کنم🌺خدای من خدای معجزه هاست من معجزه رادیدم(تاپیک هام هست)🌈❤سوالات حقوقی وشرعی تاحدتوانم پاسخگوهستم❤پوشش یک انتخاب کاملاًشخصیه به عقایدهم احترام بذاریم،من محجبه م🧕اگرمذهبی هستیدافراط نداشته باشید!شمانمونه یی برای بقیه ی مذهبیاافراط نکنیم دین هراسی نکنیم دین خدادین مهربانی ست باهم مهربون باشیم❤جاذبه داشته باشیم مبلغ دین اسلام باشیدنه دافعش!همه ی ماچه چادری چه مانتویی وچه...درکنارهم جامعه وملتیم هوای هموداشته باشیم🚫انسانیت برترین دین توهین به اعتقادات همدیگه جزفاصله چیزی رودرپی نخواهدداشت🚫اینجاکنارهم جمع شدیم که تبادل نظرکنیم نه بحث وجدل✔همدیگه روزودقضاوت نکنیم🌹چه شیعه چه سنی چه ترک چه لر چه آذری وعربهای ایران و...همه ی مانمونه وتعریف کننده ی ایرانیم❤توهمه ی اقشاربدوخوب هست🌹همه ناراحت آینده ن نگرانن همه همینیم مسلماًمامردمیم که ضربه رومیخوریم جای دعوا وربط دادن بی لیاقتی یه سری مسئول ،به دین وحجاب و...اینجابهم انرژی بدیم💙#ایران_جاوید
خدا خیرت بده این تاپیک و زدی فهمیدم تنها نبودم

قربونت. خیلیا با این تاپیک اعتماد به نفسشون رفت بالا.

مثل این که خیلیا حتی روشون نمیشد این تاپیکو بزنن😂

من خیلی شجاع بودم و از شوهرخیالی داشتن خجالت نمیکشم چون بهم خیلی آرامش میداد😊😍

ولی همه فهمیدیم فقط خودمون اینطوری نبودیم😅

2738
اقایون حضور نداشتن فکر کنم باید بزنی خانم خیالی استارتر بذو همین الان اینو بزن منم میام نظرن

آقایون به این چیزافکرنمیکنن که!!!!

شایدبه اینکه به عشقشون برسن فک کنن ولی فک نکنم کسی روتوفکرشون بسازن وباهاش زندگی کنن...

توخیالشونم بی توجه ن به اون خانم بنده خداافسردگی میگیره...

مرابخوانید(☝️)تابرای شمااجابت کنم🌺خدای من خدای معجزه هاست من معجزه رادیدم(تاپیک هام هست)🌈❤سوالات حقوقی وشرعی تاحدتوانم پاسخگوهستم❤پوشش یک انتخاب کاملاًشخصیه به عقایدهم احترام بذاریم،من محجبه م🧕اگرمذهبی هستیدافراط نداشته باشید!شمانمونه یی برای بقیه ی مذهبیاافراط نکنیم دین هراسی نکنیم دین خدادین مهربانی ست باهم مهربون باشیم❤جاذبه داشته باشیم مبلغ دین اسلام باشیدنه دافعش!همه ی ماچه چادری چه مانتویی وچه...درکنارهم جامعه وملتیم هوای هموداشته باشیم🚫انسانیت برترین دین توهین به اعتقادات همدیگه جزفاصله چیزی رودرپی نخواهدداشت🚫اینجاکنارهم جمع شدیم که تبادل نظرکنیم نه بحث وجدل✔همدیگه روزودقضاوت نکنیم🌹چه شیعه چه سنی چه ترک چه لر چه آذری وعربهای ایران و...همه ی مانمونه وتعریف کننده ی ایرانیم❤توهمه ی اقشاربدوخوب هست🌹همه ناراحت آینده ن نگرانن همه همینیم مسلماًمامردمیم که ضربه رومیخوریم جای دعوا وربط دادن بی لیاقتی یه سری مسئول ،به دین وحجاب و...اینجابهم انرژی بدیم💙#ایران_جاوید
آقایون به این چیزافکرنمیکنن که!!!! شایدبه اینکه به عشقشون برسن فک کنن ولی فک نکنم کسی روتوفکرشون بس ...

اقایون عجیبن ازشون بعید نیست

دیگر قوی شدم  میبینم میخندم    رد می شم  

اصولا دخترا از هر کس خوششون بیاد شوهر خیالیشون میشه دیگه

منم کیانو ریوز رو دوست داشتم و تو رویا هام باهاش ازدواج کرده بودم    

"من بسیار ثروتمند، بسیار، زیبا و بسیار غمگینم" ................................................................................................................ می توان همچون عروسک های کوکی بود/با دو چشم شیشه ای دنیای خود را دید/می توان در جعبه ای ماهوت/با تنی انباشته از کاه/سالها در لابلای تور و پولک خفت/می توان با هر فشار هرزه دستی/بی سبب فریاد کرد و گفت/"آه من بسیار خوشبختم"
2706