2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خواهش میکنم اصلا نباید ب چیزای منفی فک کنی.فک کن اون چیزی روکه میخوای داری چه حسی داری وقتی بهش رسی ...

واااای مرسی عزیزم چه نکات جالب و مفیدی گفتی بهم، حتما سعی میکنم رعایت کنم. ممنونم مهربون 😍😍😍

دوست من! حرف نامربوط زدن، زدنِ خودت به کوچه علی چپ، انکار کردن، پیچوندن، انکار حقیقت، و.... راه پاسخ دادن به نظرات مخالف با نظرت نیست. یاد بگیر که اشتباهتو بپذیری. فرهنگ گفتگو را برو یاد بگیر و تا وقتی منظور طرف مقابلت را درست نفهمیدی، اظهار نظر نکن. یا حداقل بپذیر که اشتباه متوجه شدی.                  دوستان نینی سایتی گرامی!! لطفا اگه نظری مخالف نظر من دارید، منو ریپلای نکنید. بیاید یه کم بزرگ بشیم و یاد بگیریم که هر کس نظر خودشو داره. اگه مخالفی، نظر خودتو بده و برو، ولی منو ریپلای نکن
2728

بچه بودم دوست پسر خيالي داشتم،با هم بيرون ميرفتيم 😅😅😅

بعد ميرفتيم كافي شاپ مثلا

ميرفتم از يخچالمون آب و يخ برميداشتم مثلا از اين كوفتياي كافه ست😂😂😂

بزرگ تر كه شدم زندگي آيندمو با يا كسي كه  فك ميكردم عاشقشونم تصور ميكردم مثل يه فيلم از اول تا آخرش.

و وقتي همسرمو ديدم همه چيمونو تو آينده باهاش تصور ميكنم حتي بچه هامونو 

❤️تو تنها افتخار زندگيمي❤️عشقم💍                                     باردار نيستم تيكر مراسممونِ خيلي ذوق و هيجان دارم گذاشتمش اينجا                                                                                   (΄◉◞౪◟◉`)
من دارم ...یه مدت اسمش مهدی بود مهندس برق بود عسلویه..یه مدت محمد بود اسمش کارمند بود تو همین شهر خو ...

اولي با همين مشخصات تو فاميل ماست😂😂😂

ولي چند ساله ازدواج كرده😂

❤️تو تنها افتخار زندگيمي❤️عشقم💍                                     باردار نيستم تيكر مراسممونِ خيلي ذوق و هيجان دارم گذاشتمش اينجا                                                                                   (΄◉◞౪◟◉`)

بچه بودم عاشق يوسف تيموري شده بودم تو فيلم

يه مدتم عاشق رضا شفيعي جم

بعد پسر خالم الكي ميگفت رضا شفيعي جم دوستمه😂😂😂

ولي الان تاحالا نشده حتي از يه بازيگر مرد خوشمم بياد

2738

يه موقع هايي ام خيال ميكردم دوست دختر ساسي ام😂😂

بچگي😂

بعد باهاش دعوا ميكردم پارميدا كدوم خريه😂😂😂

قهر ميكردم آهنگاشو از كامپيوترمون پاك ميكردم😂😂😂

بعد بازي يه بار رفتم با كلي زحمت به مامانم گفتم من تو بازي دوست پسر خيالي دارم اشكال نداره؟گناه نيست؟😂

آخه فكر ميكردم الان بزنه زير گوشم هميشه پنهانش ميكردم😅😅😅

يه بارم با يه دختر همسايه خاله بازي ميكردم كه گفت من با دوست پسرم ميخوام برم حموم بعد ميگفت تو حموم دست دوست پسرم بريد خونش ريخت به من ما بايد باهم ازدواج كنيم من تا چند سال گنگ بودم اين چي ميگه😂

يه بارم تصور ميكردم پسر همسايمون(خيالي) عاشقمه هر روز قبل مدرسه همو ميديديم به خالم تعريف كردم😂فك كرد واقعيه رفت به مامانم گفت.مامانمم قبل اومدن سرويس هر روز ميرفت آيفون نگاه ميكرد ببينه من با كسي حرف نزنم😂

برا دوستاي مدرسه مم گفته بودم

آخر داستان اين پسر همسايه ام اين شد كه با دختر دايي پولدارش ازدواج كرد😂😂اسم دختره پريسا باباشم نمايشگاه ماشين داشت

پريسا هر جا هستي خير نبيني

ولي شايد باورتون نشه از اون به بعد از هر كي شكست خوردم تو واقعيت از سمت پريسا ها بود😂😂

من با شوهرم دوست بودم 

فقط تو دورانی که دوست بودیم و هنوز حرفی از ازدواج نبود 

من تو ذهن و خیال خودم بعنوان شوهرم داشتم باهاش زندگی میکردم 

وای که چقدر له بودم 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️😂😂

همش هم داشتم به این فکر میکردم که مثلا دعوامون شده 

چون تو دوستی خیلی دعوامون میشد 

یه دوست داشتم خیلی خیال پرداز بود 

میومد مدرسه برامون تعریف می‌کرد 😂😂

منم بدجور مشتاق بودم که تعریف کنه 

زنگ تفریح ها مگفتم سمانه داستان داری تعریف کنی

😂😂😂😂😂

استارتر خدا خیرت بده منو بردی به چه خاطراتی 😁😁

اولي با همين مشخصات تو فاميل ماست😂😂😂 ولي چند ساله ازدواج كرده😂

😃😃😃😃😃😃😃😃

فقط الله سبحانه و تعالی رو صدا بزنیم ،،یا الله ادرکنی ،،یا الله مددی ،،بنده های خوب خداوند هم فقط الله رو صدا میزدن 🙂
چون از همشون متنفرم زیادی خودشونو از زن ها سر میگیرن و....  کلا تو مخه آدم راه میرن

من هم مثل خودتم تجربهای دوستامو دیدم و گریه های پنهانشون و و الان تجربهای متاهله ها در نی نی سایت عه

ازوقتی عضو سایت شدم وارد هرتاپیکی میشم قیافم میشه   این 
2706