2733
2739
مگ اسگولم؟!

وااااااای غلاااااغ ینی انقد تاحالا خوشمزه بازی دراوردی به هیچکدوم قد این نخندیدم دمت گررررررم

ینی یه ربعه دارم میخندممممم👍🏼😘

Man mitonam👩🏻‍💻💸💵💴📈🎰💻💻💻💷💰man mitonammm🏃🏻‍♀️🥊🤸🏻‍♀️🏄🏻‍♀️🏊🏻‍♀️🧗🏻‍♀️🚴🏻‍♀️⛷🥇⛷🗼🎢🏖🗺💺🛫🕋⛺️⛴🎳🎧🎹man bayaaad betonam

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2742
پسری؟

چون حرف خودارضایی میزنم فکر میکنی پسرم   عزیز دلم خودارضایی اصلا کار بدی نیس    شما برو  پیج  ماماسایت خانم خیابانی میگه راحت باشید با بدنتون  خیلیا از طریق دخول ارضا نمیشن با مالش کلیتوریس ارضا میشن  

اینکه میگن گناه کبیرس  همش حرف آخونداس گردن من   

دیگه گردن اعظم خیابانی  مدیر ماماسایت

۱۵ سالگی ازدواج کردی

نه  ۱۵ سالگی  ازدواج کرده بودم تاحالا سه بار طلاق گرفته بودم اون روزا اصن جز مورد جنسی نمیتونستم شوهر داری کنم حالاشم  نمیتونم شوهرداری کنم گیر یه مرد غرغرو افتادم ۲۲ سالگی شوهر کردم 

چون حرف خودارضایی میزنم فکر میکنی پسرم   عزیز دلم خودارضایی اصلا کار بدی نیس    شما ب ...

نه عزیزم بخاطر خودارضایی نگفتم چون گفتی چشمش به شوهر خورد منو فراموش کرد!! کی شوهر پیدا کرد؟

2738
شوهر واقعی چیه که خیالیش باشه      

خیالیه رو که باهاش زندگی‌نمیکنیم  فقط  توی مورد احساسی صداش میکنیم میاد کارشو انجام میده میره

تازه توی مجردی که شوهر نداشتیمو دلمون میخاست

حالا که شوهر داری کردیم فهمیدیم واقعیش چیه که خیالیش باشه

خیالیه رو که باهاش زندگی‌نمیکنیم  فقط  توی مورد احساسی صداش میکنیم میاد کارشو انجام میده م ...

تاحالا ندیده بودم یکی انقد راحت راجع به خودارضاییش بحرفه. بعد ازدواجتم داشتی؟

زن،زندگــــــــــی،آاااازادیــــــــــ...                         برای دخــــــــــتری که آرزو داشت پسر بود
قرشمال حرف میزنم   شنیدی شاعر میگه   قرشمال  یخورده لب درش مال

خخخخ تو خیییلی هاتی فکرکنم

زن،زندگــــــــــی،آاااازادیــــــــــ...                         برای دخــــــــــتری که آرزو داشت پسر بود
یادش بخیر اسمش ارسلان بود، شغلشم پلیس مخفی بود و خیلی جدی محل سگم بهم نمیداد😁

ازکجا میدونی استخدام رسمی دولت هستی سال۹۹؟دولتی که امروز و فرداش یه عالمه باهم فرق داره

2706