1345
1341

من اسم شوهر میاد مو به تنم سبخ میشه خیالیش چه صیغیه ی😂😂😋😂

خدا رو شاکرم که نور امیدش رو به زندگی ام تزریق کرد و زندگی ام رو به بهترین حالت ممکن سوق داد وایمان دارم خدایی هست که میگوید ارزوی شما در صف اجابت قرار گرفته  است.. لطفا صبور باشید ...میشه واسه اینکه ارزوم از ا صف جلو بزنه و مشکل و موانع حل بشه  وحاجت روا بشم برام توحید بخونید؟💖
اره😕 کیارش😂 بعدقیافشم تجسم کرده بودم کلی هم دوسش داشتم:/

اره

منم داشتم خیلی هم دوستش داشتم چند سال باهاش زندگی کردم تا تجدید فراش کردیم 

اتفلقا ناراحتم شد😅😅😅😅😅

تا حالا به سفر سویس فکر کردی ؟

اگه دوست داری به ژنو تو سویس سفر کنی   

حتما به اینجا سر بزن

1350
واقعا؟ اسمش چی بوده؟

خب پسری بود که بهش علاقه داشتم و قسمت هم نشدیم توی رویام میدیدم ازدواج کردیم و روزمرگی هام رو براش تعریف میکردم و تو خیالم اون جواب میدا. تازه گاهی با هم دعوا هم میکردیم😂😂😂 #در_این_حد_اسکولم

ترجمه متون انگلیسی پذیرفته میشود😊
1274
اره منم داشتم خیلی هم دوستش داشتم چند سال باهاش زندگی کردم تا تجدید فراش کردیم  اتفلقا ناراحت ...

واسه من از افسردگی خودکشی کرد مرد چون من یکی دیگه رو دوست داشتم و ب زور شوهرم دادن:/

اگه‌امضامو‌میخونی میشه براسلامتی مادرم یه صلوات بفرستی❤
بچه بودم آره. حرف زدن چیه همیشه و در همه حال تصور می کردم الان پیشمه و مثلا داریم میریم مهمونی، الان ...

اره منم کوچیک بودم اصلا تصور میکردم خودم ماشین داشتم میرفتم دنبال خودش و دوستاش😆😆😆

1226

یا یه یه پسر عموی خوشتیپ خوش هیکل پولدارو تصور می کنم ک با زور خانواده با هم ازدواج می کنیم (اینطوری ارث بابابزرگ ب باباهامون میرسه) اوایل از هم خوشمون نمیاد بعدش عاشق هم میشیم و .... 

پ.ن: این در حالیه ک بنده اصلا پسر عمو ندارم اصلا عمو هم ندارم ک پسری داشته باشه 😂😂😂

1346