2737
2734
عنوان

میخوام جهازمو از خونه شوهرم ببرم از شیر بهام رسید ندارم

| مشاهده متن کامل بحث + 349 بازدید | 37 پست
رسید از شوهرت نداری که امضا کرده باشه؟ تو عقد نامت ننوشتی؟ برو دادگاه بگو رسید ندارم من فاکتور دا ...

چرا شوهرم امصا کره لیست جهازو

برا شفای*حالم*یه صلوات میفرستی تا منم به امید خدا بخندم ؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2740
رسید از شوهرت نداری که امضا کرده باشه؟ تو عقد نامت ننوشتی؟ برو دادگاه بگو رسید ندارم من فاکتور دا ...

با شاهد که فامیلا خودمونه میشه ؟میشه  مهریمم که طاقت ندارم جهازمو بخوره

یه سوال خارج از موضوع ، چرا طلاق میگیری؟ و از اینکه طلاق میگیری ناراحت نیستی منظور دل تنگش نمیشی؟ دل ...

دیشب تو بیمارستان بودم بخاطر خودکشی ...شوهرم منو بخاطر بوچ حتی تو ماه عسلم زده چه برسه دیشب سر پووووچ.نه تو جمع نه تو خونه دره ای بهم حرمت قائل نیس خیلی بی حیاس دیشب منو زد منم یه بسته کامل ال دی خوردم امروز بستری بودم و دیشب الانم دارم میرم خونه بابام دلم پیششه خیلی دوسش دارم ولی ادیتم میکنه میدونم الان جدا نشم بالاخره میشم ..من میخوام ادامه میدم ..اما اونم نمیخواد سر لج افتاده ..منم بریدم ازش انقد بخشیدمش انقد به خودم ارزش نداشتم که منو با وجود همه خوشکلیم دره ای دوسم نداره دوسم نداره که رفتاراش اینه ...ولی من دیونشم

کافیه  برو  دفتر خدمات ارتباطی اعلام مفقودی شناسنامه و کارت ملی کن میفرستنت ثبت احوال

طول میکشه میترسم طول بکشه خونرو بزنه به اسم یکی دیگه

دیشب تو بیمارستان بودم بخاطر خودکشی ...شوهرم منو بخاطر بوچ حتی تو ماه عسلم زده چه برسه دیشب سر پوووو ...

عزیزم _ خیلی راه سختیه ولی ایشالله زود تموم کنی و زودم دل بکَنی ازش

عزیزم _ خیلی راه سختیه ولی ایشالله زود تموم کنی و زودم دل بکَنی ازش

سخته دل کندنم سخته خیلی دوسش دارم برام سخته با کسی دیگه ببینمش

2706