2726

و یچیز دیگه شیر بهامو چون شوهرم کامل نگرفته بود

راهمونم دور بود

بعدا وارد کردیم تو کاعد   و بجز اون شوهرم به ما رسید نداد .یسریشو جاشو خالی گداشتیم قیمتو .. بعد نوشتیم 

که بعد اینکه گرفت معلوم شه چه قیمته بنویسم ولی همه شاهدا در جریان بودن

بعد اینکه امصا و...شد به اصرار من دوتا جنس که بعد رفتن جهازم بازم خریدمو نوشتم اونجا پایینشم یه توصیح نوشت بابام ..البته اونموقع امصا ها شده بودن 

ولی رسید ندارم استرس دارم نداره ببرم

بعد چون رسید نداد دعوا شد خانوادم از لیست جهازم کپی ندادن به شوهرم

ولی شاهدا خب خبر دارن از همه چی دیگه

برا شفای*حالم*یه صلوات میفرستی تا منم به امید خدا بخندم ؟

چي هست رسيد؟؟؟رسمه؟!

قرار من با خدا اين شدكه.....من چشمهامو ببندم...دستمــٌ بذارم تو دست خدا وباهاش برم جلو....خٌـــدايا توي مسير دستمو ول نكني....مواظب سنگـاي جلوي پام باشي....من تا جايي چشمامو باز نگه داشتم كه ميدونستم چي خوبه و چي بد....ولي از اين به بعدش با تو.....من اسمشو ميذارم دوستي و تكيه به تو.....و تو اسمشو بذار تَوكٌـــل...ميدونم از توكل به هركس پشيمون ميشم ولي از توكل به تـــو هرگـــز....مواظبمون باش و هوامونو داشته باش❤️

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

الان من شناس نامه و کارت ملیم دست شوهرمه نمیده زودم میخوام خونه شوهرمو توقیف کنم تا مستعار بگیرم خونشو فروخته .خونش واجد شرایطه اینه که میتونم مهریمو هز خونه بگیرم 

به اینا کار نگیر با نامه و وکیلت برو همه رو بردار بیار

بانمک بودن با بی‌شعور بودن فرق داره ...رُک بودن با بی‌ادبی فرق داره، اجتماعی بودن با پررویی و چَتر بودن فرق داره،زرنگ بودن با "سر دیگران کلاه گذاشتن" فرق داره ....و مشکلات ما دقیقا از آنجایی شروع شد که این تفاوت‌ها را درک نکردیم!
الان من شناس نامه و کارت ملیم دست شوهرمه نمیده زودم میخوام خونه شوهرمو توقیف کنم تا مستعار بگیرم خون ...

چطور واجد شرایطه بگو ماهم بدانیم

کپی باشه کافیه 

اصل لازم نیست

برو اجرای ثبت

عقد نامت که هست؟

بزارش اجرا

جهیزیه مال زن هستش استرس نداشته باش رسید نمیخواد که ۵۰۰ سالم بگذره همه وسایل برای زن هستش

خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس، بزرگترین نعمت و باشکوه ترین لحظات دانستی …خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ، بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم …بگذار آرام باشم … به کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی …فاش میگویم این حس را تا کنون لمس نکرده بودم …اینگونه عاشقی کردن را خودت به من آموختی ….احساس خودت به تمام بنده هایت …. آری حس مادری ام را میگویم...میشه لطفا برای سلامتی پســرم صلوات بفرستید ممنـــــونم❤
شیر بها را مگه دوماد نمیده ب خانواده عروس؟پس ت رسید میخای چکار؟

خب فاکتور شیر بهارو میخواستیم نداد اللن برا بردن جهازم میگه اونایی که خریده برا خودشه البته فعلا دادگاه نرفتیم همینجور بهم میگه

چطور واجد شرایطه بگو ماهم بدانیم کپی باشه کافیه  اصل لازم نیست برو اجرای ثبت عقد نامت که هس ...

اگه فقط عقد نامه داشتعپه باشم کافیه ؟یا اونجایی که عقد کردم بهم فوتوکوپی شناس ناممو ...رو میده؟

2706