2737
2734
عنوان

بیاین بگم دختر خواهر شوهرم چی گفت😂😂

| مشاهده متن کامل بحث + 3765 بازدید | 81 پست

[QUOTE=94150377]عزیزم گفتم شیر دارم نگفتم خیلی رو ب خشک شدن نمیدونم چرا شیر افزا هم خوردم کله پاچه دلستر ماکارونی بر ...[/QUO

شیرمادرقوی تونگران نباش

مادرشوهرایی که عروستون شکنجه میدین اذیت میکنین میگین حرف حرف شماست وفکرمیکنین کاری باهاش ندارین یادتون نره اونام خدادارن عدالت خداهم هست ازخدابترسین😭☹😕شبا باگریه میخوابم ازاشکهایم که بخدا گلایه میکنن وامانتن بترس خواهرشوهرای عزیزلطفا توقعتون ازبرادر متاهل کم کنین بخدااون مسئول خرج وهدیه ومناسب وکمک وقرض تووبچه وهمسرت نیس لطفا نگو یدونه برادرم کسی اون ازتوجدانمیکنه ولی بزاربراخودش وزنش خرج کنه مگرنه زنش میگه حرامت باشه
۱۶ سالته مادر😱😱😱😩😩

چرا اینو میگید الان؟هدفتون چیه دقیقا؟ایراد گرفتن از اینکه سنش کمه؟یاد بگیریم اینا به ما مربوط نیست .ریپلای نکن ممنون .شب بخیر

عزیزم اینکه من زود ازدواج کردم دلیل بر این نیست که تو بهم توهین کنی و بگی امل و بدبخت و بیچاره ام ..من بعد از ازدواجمم پیشرفت کردم میتونی این رو تو گرفتن لیسانس قرانیم و یک سال جهشی خوندن و تحصیل در رشته روانشناسی من ببینی .پس خواهش میکنم نه دلمو بشکن نه توهین کن دوست عزیز.تاپیک قانون جذب ب

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

والا لابد یه  حکمتی بوده زمان قدیم بچه به دایه میسپردن شیرش بده ما زنان ایرانی خودمون را داریم ...

اروپایی ها هم به شیردادن از سینه بیشتر علاقه دارن

من از خیلی دوستامون که اونجان شنیدم. 

ثابت هم شده شیردهی باعث کاهش ریسک سرطان میشه

ولی خب اگه کسی شرایطش رو نداره شیر نده بهتره

دکلمه ای از زبان خدا : منم زیبا که زیبا بنده ام را دوست میدارم. تو غیر از من چه میجویی؟ تو با هر کس به غیر از من چه میگویی؟   تو راه بندگی طی کن عزیز من... خدایی خوب میدانم! طلب کن خالق خود را، بجو ما را... تو خواهی یافت.   که عاشق میشوی بر ما و عاشق میشوم بر تو. مگر‌ کسی هم با خدایش قهر میگردد؟ هزاران توبه ات را گرچه بشکستی، ببینم من تو را از درگهم راندم؟   که می ترساندت از‌ من؟ رها کن آن خدای دور، آن نامهربان معبود. این منم پروردگار مهربانت، خالقت.    به نجوایی صدایم کن... بدان آغوش من باز است. قسم بر روز هنگامی که عالم را بگیرد نور، قسم بر اختران روشن اما دور :    * رهایت من نخواهم کرد *✌🙏  اللهم صل علی محمد و آل محمد. ( من ivf کردم، اگه سوالی در موردش داشتین بپرسین کمک تون کنم ) 
خدایی دختره 2سال و نیمه چه قشنگ زبون باز کرده این از همه عجیب تره

ماشاالله خیلی شیرین زبون خیلی هم مهربون من و دوست داره گفتم ک شاید س سال اخه وقتی من عقد کرده بودم مادرش زایمان کرده بود الانم من دو سال و نیم س سال ازدواج کردم

تو رو خدا ب اسمم گیر ندین ی غلطی کردم دیگه بعدش نتونستم هیچ غلطی بکنم نی نی یار هم تغییرش نمیده (بخاطر ذوقی ک اولین بار دو تا خط پررنگ افتاد نزدیک ۲۰ تا بی بی چک زدم باهم ذوق کرده بودم)هنوزم عاشق بی بی چکم😂
2731

الان دانشمندان نی نی سایت میگن وای عزیزم تو قربانی شدی تو این سن ازدواج کردی،واااای ۱۶  سالته،وااای کودک همسری،وااای مامانو بابات تو بزرک کردنت موندن ،واای بی سوادی ،فرهنگ نداری،شوهرت تورو جنس دوم میدونه و ضعیف،متاسفم ک تو مادر بچ هاتی و افسرده ای واای بی فرهنگی موج میزنه😣

اینارو ی خانومی ب من گفت با لحن بدتر،و گفت وقتی چهل سالت شد ،ی مشت استخون میشی،من ۲۰  سالمه گفت دروغ میگی ۳۰  سالته و بچ داری گفتم نه ندارم😕

چرا دل میشکونین،زندگی خودمونه،منم حق ندارم تو زندگی شما دخالت کنم،شرایطش بوده زود ازدواج کردم،افتخار نمیکنم،ولی تعنه های شما دردی رو دوا نمیکنه😟

2740
چرا اینو میگید الان؟هدفتون چیه دقیقا؟ایراد گرفتن از اینکه سنش کمه؟یاد بگیریم اینا به ما مربوط نیست . ...

من ریپلای میکنم دوستم 😀

منم سنم 18 خودتم میدونم تو همین حدودها هستی اما بعضیا مثل من به قصد فضولی نمیپرسم ک یا بخام بهش طعنه بزنم من هدفم اینه ک ببینم الان بچه داره مثلا میتونه درس بخونه میتونه از پسش بر بیاد برا تجربه خودم 

با تچکر 

منم شير خشك دادم شير داشتم ولي بدنم تحليل ميرفت

قرار من با خدا اين شدكه.....من چشمهامو ببندم...دستمــٌ بذارم تو دست خدا وباهاش برم جلو....خٌـــدايا توي مسير دستمو ول نكني....مواظب سنگـاي جلوي پام باشي....من تا جايي چشمامو باز نگه داشتم كه ميدونستم چي خوبه و چي بد....ولي از اين به بعدش با تو.....من اسمشو ميذارم دوستي و تكيه به تو.....و تو اسمشو بذار تَوكٌـــل...ميدونم از توكل به هركس پشيمون ميشم ولي از توكل به تـــو هرگـــز....مواظبمون باش و هوامونو داشته باش❤️

بچه دو ساله چه میدونه" شیر خودتو بده بچه گناه داره' چی هست؟ از مامانش شنیده تکرار میکنه دیگه...

بعدشم طبیعیه خب.... تو خودت توی سن رشدی. ..یکی باید به تو برسه ....بعد بچه ام داری ...

♡مهربونم میشه یه صلوات مهمونم کنی♡🌹 لَا حَوْلَ وَ لَا قُوَّةَ إِلَّا بِاللَّهِ الْعَلِیِّ الْعَظِیمِ🌹

دوستان من برم دختر ام گریه میکنه میام بله متولد 81 ام هشتم تموم کردم منم خودم دوست دارم شیر خودمم بدم اما یک ساعت بهش شیر میدم خسته میشم همچنان گرسنه هست در ضمن شیردهی خیلی حس خوبی داره حتی اگه شیر ات زیاد نباشه  همین ک میبینی از شیره ی وجودت تغذیه میکنه وقتی قلوپ قلوپ شیر میخوره اوج لذت مادر بودن

تو رو خدا ب اسمم گیر ندین ی غلطی کردم دیگه بعدش نتونستم هیچ غلطی بکنم نی نی یار هم تغییرش نمیده (بخاطر ذوقی ک اولین بار دو تا خط پررنگ افتاد نزدیک ۲۰ تا بی بی چک زدم باهم ذوق کرده بودم)هنوزم عاشق بی بی چکم😂
بله

عزیزم چرا اینقد زود باردارشدی خوب

کاش یکم فرصت میدادی به خودت و از زندگی دونفره کیف میکردی تو که سنت پایین بود 

ولی شیر خشکم چیزبدی نیست خیلیم خوبه

من که از پروسه شیردهی متنفرم کلا

نی نی یار عزیز صفحه اصلی سایت کم با تبلیغات پر شده بود دیگه به اعلاناتمونم کامنت تبلیغاتی ارسال میشه؟! 🙏🙏🙏🙏خدایا مارا آن ده که آن به 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 السَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللَّهِ وَ عَلَی الاَْرْواحِ الَّتی حَلَّتْ بِفِناَّئِکَ عَلَیْکَ مِنّی سَلامُ اللَّهِ [اَبَداً] ما بَقیتُ وَ بَقِیَ اللَّیْلُ وَ النَّهارُ وَ لاجَعَلَهُ اللَّهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّی لِزِیارَتِکُمْ اَلسَّلامُ عَلَی الْحُسَیْنِ وَ عَلی عَلِیِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَوْلادِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَصْحابِ الْحُسَیْنِ
الان دانشمندان نی نی سایت میگن وای عزیزم تو قربانی شدی تو این سن ازدواج کردی،واااای ۱۶  سالته،و ...

اره بابا یکیم به من میگفت خانوادت بی فرهنگن فقیرن خودت بدبختی بیچاره ای که زود ازدواج کردی چون توش موندی مجبوری بگی خوشبختی .تو از شوهرت مورد تجاوز قرار میگیری چون ۱۸ سالت کامل نشده .تو خیلی بی فرهنگی بیچاره بچه هات .درصورتی که من الان دارم درسمو میخونم به زندگیم میرسم همه ی امکانات رفاهی رو هم در اختیار دارم خانواده خودم هم بی فرهنگ نبودن .بعد همین خانوما میرن تو تایپیک اونایی که نوشت وای دوس پسرم کمک کلی تشویقشون میکنن

عزیزم اینکه من زود ازدواج کردم دلیل بر این نیست که تو بهم توهین کنی و بگی امل و بدبخت و بیچاره ام ..من بعد از ازدواجمم پیشرفت کردم میتونی این رو تو گرفتن لیسانس قرانیم و یک سال جهشی خوندن و تحصیل در رشته روانشناسی من ببینی .پس خواهش میکنم نه دلمو بشکن نه توهین کن دوست عزیز.تاپیک قانون جذب ب
2706