2410
2553

2 سال و نیمشه شاید س سال گفتم دخترم خوابه گفت چرا خوابه گفتم شیر خورده خوابیده(شیر خشک میخوره)شیشه شیرش کنارش بود گفت عه تو شیر نداری گفتم نه گفت مامانی من ی جی جی بزرگ داره (  0  )پر شیر،😂😂 میده الهه (خواهر کوچیک ترش 10 ماهشه )👶 بعد گفت مامانی میگه بی بی چک شیر داره(خودمو میگم)حوصلش نمیشه ب بچش شیر بده بهم میگه نی نی گناه داره جی جی خودتو بده هیچی نگفتم😁 اما خودتون تصور کنین ی دختر لاغر مردنی 16 ساله با وجود کم خونی کمبود ویتامین د و.. کمبود کلسیم دندون هام پوسیده شده شکسته شده اکثرا شیر دارم اما خیلی کم نمیتونم تبر بزنم ب ریشه ی خودم بالاخره دخترم ب ی ماامان سالم نیاز داره همینجوری همیشه بی حال هستم وقتی شیر میدم اصلا حالم ندارم غذا بخورم چ برسه حرف بزنم نظرتون و بگین من مادر بدی هستم ب دخترم شیرخشک میدم😥😥😧خودمو تقویت میکنم دارو هم میخورم بازم همچنان دندونام میشکنه مسواک و نخ دندون هم استفاده میکنم وقتی میرم بیرون هم دهانشویه میزنم اخه چرا

تو رو خدا ب اسمم گیر ندین ی غلطی کردم دیگه بعدش نتونستم هیچ غلطی بکنم نی نی یار هم تغییرش نمیده (بخاطر ذوقی ک اولین بار دو تا خط پررنگ افتاد نزدیک ۲۰ تا بی بی چک زدم باهم ذوق کرده بودم)هنوزم عاشق بی بی چکم😂

ماشاالله خانواده اش چاق هستن همشون تو حاملگی هم هی بهم میگفتن ک خواهر شوهرم باردار روزه میگیره چون من نمیگرفتم طعنه میزدن

تو رو خدا ب اسمم گیر ندین ی غلطی کردم دیگه بعدش نتونستم هیچ غلطی بکنم نی نی یار هم تغییرش نمیده (بخاطر ذوقی ک اولین بار دو تا خط پررنگ افتاد نزدیک ۲۰ تا بی بی چک زدم باهم ذوق کرده بودم)هنوزم عاشق بی بی چکم😂

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
استارتر ولی خداییش بی بی چکشونم هم شد اسم😥😥😥

الکی😁

16سالته؟

بله

اگه داشتی درحق اون وپول شوهرت ظلم کردی میتونیتی هم ازشیرخودت بدی هم کمکی استفاده کنی تاراحت شی

مادرشوهرایی که عروستون شکنجه میدین اذیت میکنین میگین حرف حرف شماست وفکرمیکنین کاری باهاش ندارین یادتون نره اونام خدادارن عدالت خداهم هست ازخدابترسین😭☹😕شبا باگریه میخوابم ازاشکهایم که بخدا گلایه میکنن وامانتن بترس خواهرشوهرای عزیزلطفا توقعتون ازبرادر متاهل کم کنین بخدااون مسئول خرج وهدیه ومناسب وکمک وقرض تووبچه وهمسرت نیس لطفا نگو یدونه برادرم کسی اون ازتوجدانمیکنه ولی بزاربراخودش وزنش خرج کنه مگرنه زنش میگه حرامت باشه
2714

والا لابد یه  حکمتی بوده زمان قدیم بچه به دایه میسپردن شیرش بده ما زنان ایرانی خودمون را داریم نابود میکنیم زیر بار مسیولیت بچه 

والا اروپایها هم مثل ما نیستن 

کلا هیچیمون درست نیست

دعا کنید درتاریخ ۰۱/۰۱/۰۱ ۱۴ برای من معجزه اتفاق بیفته ......❤❤🙏🙏

الان میان میگن ۱۶ سالگی  بچه دار میشی نتیجه اش همینه

خدا که فقط متعلق به آدمهای خوب نیست خدا، خدای آدمهای خلافکار هم هست و فقط خود خداست که بین بندگانش فرقی نمی گذارد فی الواقع خداوند اند لطافت،اند بخشش،اند بیخیال شدن،اند چشم پوشی و اند رفاقت است رفیق خوب و با مرام همه چیزش را پای رفاقت میدهد.اگر آدمها مرام داشته باشند هیچوقت دزدی نمیکنند،ولی متاسفانه بعضا آدمها تک خوری می کنند و این بد روزگار است.بایستی ما یه فکری به حال اهلی شدن آدمها بکنیم،اهلی کردن یعنی ...اهلی کردن یعنی ایجاد علاقه کردن.و این تنها راه رسیدن به خداست که بسیارم مهم است.
2706