2733
2734
عنوان

بیاین بگم دختر خواهر شوهرم چی گفت😂😂

| مشاهده متن کامل بحث + 3765 بازدید | 81 پست
ماشاالله خانواده اش چاق هستن همشون تو حاملگی هم هی بهم میگفتن ک خواهر شوهرم باردار روزه میگیره چون م ...

حرفای یه بچه ناراحت نباید بکنه

ولی به خودت برس در کنارش شیر خودتم به بچه بده اونم گناه داره

شما مادر بدی نیستی....به اندازه ای که توان داری 

براش مایه گذاشتی 

هرکس یه توان بدنی داره .. و افراد با هم قابل مقایسه نیستن  

کریستینا68هستم.به دلیلی که من بی اطلاع هستم کاربری قبلیم تعلیق شده😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نمی خام هیچی بگم ب خدا 

اصلا زندگیت ربطی ب من نداره

اما عزیزم متولد۸۱ هستی و بچه داری؟؟؟

من خودم ۷۹ هستم همش میگم من بچه بیارم باید باهاش عروسک بازی کنم که😁😁😁

زنده باد سزارین و شیرخشک!!!والا

مگه قراره نابود بشیم واسه یه بچه بزرگ کردن.

شیر منم کم بود بشدت هم رفلاکس میورد برای بچه ام.ینی یک ذره میخورد بالا میورد همونم!حتی با سخت ترین رژیما...

شیرخشک خورد کلا فقط یکبار اسهال شد اونم چون داشت ۴تا دندون نیش همزمان درمی آورد.به ندرت مریض شد اصلا خداروشکر.

هی میگن شیرخشکیا ضعیفن الن بلن...

شیرمادر با این تغذیه و اعصابای الان چیه واقعا؟

۶ماه فقط مواد مغذی خفن داره اونم دادم به پسرم 

برای سلامت کامل و شادمانی درخشان و جاودان خودم و عزیزانم سپاسگزارم  
2728
من ميسوزونمشون 

عزیزم واقعا ازدواج توی سن کم سخت نیست؟؟ پشیمون نیستی؟ آخه توی خانواده ی ما اصلا کسی زود ازدواج نمیکنه همه 25 به بالا، حالا این وسط خواهر 18 ساله ی من عاشق شده و اصرار داره که ازدواج کنه، هر چی نصیحتش می کنیم که درست رو بخون و بی خیال شو گوش نمیده، بابام واسش خیلی آرزو ها داشت می خواست واسه ادامه تحصیل بفرسته بره خارج از کشور

یعنی هزاران لایک ب امضات.. خیلی چسبید بهم 😍😍😍😍😍😍😍😘😘😘😘

خدارو شکر 😊💚

دکلمه ای از زبان خدا : منم زیبا که زیبا بنده ام را دوست میدارم. تو غیر از من چه میجویی؟ تو با هر کس به غیر از من چه میگویی؟   تو راه بندگی طی کن عزیز من... خدایی خوب میدانم! طلب کن خالق خود را، بجو ما را... تو خواهی یافت.   که عاشق میشوی بر ما و عاشق میشوم بر تو. مگر‌ کسی هم با خدایش قهر میگردد؟ هزاران توبه ات را گرچه بشکستی، ببینم من تو را از درگهم راندم؟   که می ترساندت از‌ من؟ رها کن آن خدای دور، آن نامهربان معبود. این منم پروردگار مهربانت، خالقت.    به نجوایی صدایم کن... بدان آغوش من باز است. قسم بر روز هنگامی که عالم را بگیرد نور، قسم بر اختران روشن اما دور :    * رهایت من نخواهم کرد *✌🙏  اللهم صل علی محمد و آل محمد. ( من ivf کردم، اگه سوالی در موردش داشتین بپرسین کمک تون کنم ) 
عزیزم واقعا ازدواج توی سن کم سخت نیست؟؟ پشیمون نیستی؟ آخه توی خانواده ی ما اصلا کسی زود ازدواج نمیکن ...

نه چه اذيتي من بيرون يه دختر شاد و تو خونه يه همسر موفق ام شايد باورت نشه ولي توي بهترين مدارس معدلم سه سالم زير ١٩/٥٠نيومده و اينكه درسم رو هم ميخونم با مادر شوهرم مثل مادرمه و كوچكترين مشكلي باهم نداريم خواهر شواهرم مثل خواهرشونم واسشون و اونقدر هوامو دارن كه گاهي شايد بيشتر از خواهرم دوسشون دارم سن بالا دليل بر موفقيت در ازدواج نيست توي سن كم هنوز ادم عادت هاش كامل نشده و زن و مرد ميتونن به نفع هم بعضي عادت هاشونو كنار بزارن اما وقتي كه سن بالا رفت ديگه اين انعطاف پذيري از بين ميره و خداروشكر زيادن تو ني ني سايت كسايي كه هر روز تايپيك مادر شوهر ميزنن خوب اونا تو سن بالا ازدواج كردن و داريم ميبينيمشون 

همینایی که میگن قضاوت بده خودشون  از همه بیشتر ادعای قضاوت دارن😏