2733
2734
عنوان

كژالم😅خواستگاره كه گفتم نيومدن بالاخره اومدن

| مشاهده متن کامل بحث + 1253 بازدید | 68 پست
ما هم دیروز واسه داداشتم رفتیم خاستکاری ساعت ۱۰و نیم شب رفتیم 😒

ما والا ۱۲ میخوابیم یکی ۱۰ونیم اومد من ۱۱ونیم خوابم گرفته بود چشام پر اشک از یه طرفم حرصم در اومده بود دوجلسه اومدن کوفتم نیاوردن دست خالی

درخواست دوستی قبول نمیکنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اخرش من قيافه ى پسره رو درست نديدم😢ولى بد نبود استرس نداشتمزياد ولى نميتونستم حرفم بزنم😑

حالانظرت چیه؟؟؟میخوای بهش فکرکنی یاجواب رد دادی وتمام؟؟؟؟

❤من ازمعبودیکتایم فقط یک چیز میخواهم نگیردهرگز ازقلبم امیداستجابت را❤
2731
خاله خودت 😯واسه چی؟

خواهرشوهرمنو قبلا شوهرخالم میخواسته بهش ندادن... 

خالم میخواسته این وصلت صورت نگیره ک اونا بیشتر ازین فامیل و نزدیک نشن به شوهرش... 

صلوات میفرستین برای حاجتم 😞 
ما والا ۱۲ میخوابیم یکی ۱۰ونیم اومد من ۱۱ونیم خوابم گرفته بود چشام پر اشک از یه طرفم حرصم در اومده ب ...

بعد فكر كن خودشون دير اومده بودن بعد پسره به مادرش ميگفت خستم

خيلى زشت بود رفتارش😑😑😑

🦋تا خدا هست كسى تنها نيست🦋
2740
قرار بود ٦ عصر بيان😑😑😑

دلیل تاخیرشون چی بود؟

نی نی یار عزیز صفحه اصلی سایت کم با تبلیغات پر شده بود دیگه به اعلاناتمونم کامنت تبلیغاتی ارسال میشه؟! 🙏🙏🙏🙏خدایا مارا آن ده که آن به 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 السَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللَّهِ وَ عَلَی الاَْرْواحِ الَّتی حَلَّتْ بِفِناَّئِکَ عَلَیْکَ مِنّی سَلامُ اللَّهِ [اَبَداً] ما بَقیتُ وَ بَقِیَ اللَّیْلُ وَ النَّهارُ وَ لاجَعَلَهُ اللَّهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّی لِزِیارَتِکُمْ اَلسَّلامُ عَلَی الْحُسَیْنِ وَ عَلی عَلِیِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَوْلادِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَصْحابِ الْحُسَیْنِ

استارتر نگفتمت من خوش بینم و مطمینم میان .گفتم ساعت ده میان...مطمین بودم میام...حالا زود از روی قیافه جواب نده اول باش حرف بزن خوب براندازش کن

من چطور بدون تو این همه تحمل کردم...خیلی عاشقتم  
بعد فكر كن خودشون دير اومده بودن بعد پسره به مادرش ميگفت خستم خيلى زشت بود رفتارش😑😑😑

به نظر میاد اقا پسر خودش کیس دیگه ای مدنظر داره، مامانش اینا مخالفن دارن به زور میبرنش خواستگاری

از ساعت شش تا ده هم داشتن باهاش بحث میکردن و راضی اش میکردن که بیاد خواستگاری 😁

2706