2733
2739
عنوان

كژالم😅خواستگاره كه گفتم نيومدن بالاخره اومدن

| مشاهده متن کامل بحث + 1253 بازدید | 68 پست
واي قبولش نكني هاااااا. از نظر من منتفيه، چه بي ادب ساعت ١٠ شب اومدن دست خالي، مي گفتي جاتون و توي ه ...

نه ما كه عمرا قبول كنيم

خيلى رفتارشون زشت بود

🦋تا خدا هست كسى تنها نيست🦋

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه ما كه عمرا قبول كنيم خيلى رفتارشون زشت بود

تازه پسره مي گفته خسته ام؟؟؟ مي گفتي جمع كنين بابا نصفه شب اومدين خونه مردم كلاس هم ميذارين، خسته ام😆😆😆 خسته بودي مي خوابيدي خونه ات مزاحم خواب مردم هم نمي شدي

2731
تازه پسره مي گفته خسته ام؟؟؟ مي گفتي جمع كنين بابا نصفه شب اومدين خونه مردم كلاس هم ميذارين، خسته ام ...

اره واقعا من نميدونم چ فكرى پيش خودشون ميكنن

حالا ما وضع بابام خوبه،خونه زندگيمون خيلى خوبه

ديده بودن شاخ دراورده بودن ولى چ فايده كه....

واي كژال كاش من اون جا بودم،رو مي كردم به مادر پسره مي گفتم مامانش؛ گل پسرت خسته است خوابش مياد ...

حالا ما خواستيم ابرو حفظ بشه چيزى نگفتيم😂😂😂😑😑😑ولى اونا خودشون يعنى نفهميدن چقدر زشت بود رفتارشون؟!٠

اره واقعا من نميدونم چ فكرى پيش خودشون ميكنن حالا ما وضع بابام خوبه،خونه زندگيمون خيلى خوبه ديده ب ...

همون بذار با شاخ هاي درومده جواب منفي بشنون. بهتر كه اصلا خبري هم نشه ازشون خودشون فهميده باشن جوابتون منفيه

2738
همون بذار با شاخ هاي درومده جواب منفي بشنون. بهتر كه اصلا خبري هم نشه ازشون خودشون فهميده باشن ...

اره ديگه فكر نكنم روشون بشه زنگ بزنن اصلا

چون دست خالى اومدن ولى ما حسابى پذيرايى كرديم