2737
2739
عنوان

فردا صبح زایمان میکنم

| مشاهده متن کامل بحث + 840 بازدید | 111 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

انشاالله به سلامتی نی نیتو بغل کنی❤ گلم واسه منم حتما دعا کن ۴ روزه Iui  کردم دعا کن نا امید ...

قربونت برم عزیز دلم حتما 

نی نی دومم خیلی زود اومد پیش ما.. منو بابایی مراقبتیم تا سلامت به دنیا بیایی... میشه برای سالم دنیا اومدنش صلوات بفرستید 😍
چشم به هم بزنی فردا شب شده نینیت بغلته داری عکس روی ماهشو نشونمون میدی😍❤

قربونت برم عزیز دلم 😍😍

نی نی دومم خیلی زود اومد پیش ما.. منو بابایی مراقبتیم تا سلامت به دنیا بیایی... میشه برای سالم دنیا اومدنش صلوات بفرستید 😍
2731

تو روخدا برای منم دعا کن به زودی بچه دار بشم.خیلی استرس دارم

هر وقت دلتون شکست یا از ته دل خوشحال بودید برام دعا کنید مادر بشم. به مادراتون بگید برای من دعا کنن.اگر دوست داشتید برام صلوات بفرستید.

انشالله بسلامتی فارغ شی قدمش خوش. لطفا مارو هم دعاکن مشکلم حل شه علی الخصوص بینایی کامل چشمام برگرده ضعیفه خیلی 

لطفا برا شادی روح خواهرم و پدرم با دلهای پاکتون صلوات بفرستید خدا هیچگاه داغ عزیزی رو بهتون نشون نده    عمر گرون گذشت نفهمیدم بعضیهایی که روم میخندن صرفا دوستدارانم نیستن دشمنن با سلاح خنده
2740
ان شالله بسلامتی فارغ شی و نی نی رو بغل بگیری و بیلی خونتون😍😍😍سر زایمان واسه ما دعا کن ماهاهم نی ...

چشم عزیز دلم 

برای همه ی منتظرا دعا کن انشالله بسلامتی بغلش کنی

سلامت باشی عزیز دلمممممم چشم

ای جانم..به سلامتی انشاالله..استارتر میدونم یکم بی ربطه ولی برا عموی منم دعا کنید بیچاره بخاطر لجبازی یه نفر و اینکه طرف حسابی خر پوله به قاضی و کارشناس پول داد افتاده زندان دوتا بچه کوچیکم داره واقعا دیگه درمونده شده..شماکه فردا زایمانته دعاتو خدا میشنوه براش دعاکن.ممنونم

ثمره ی عشق من و زندگیم توراهه.  💑
2706