2733
2734
عنوان

ازمردا بدم میاد

| مشاهده متن کامل بحث + 549 بازدید | 68 پست
باچندنفر بودن کار حیوانه  ی سگم ب جفتش وفاداره

اون اقا وفا نداشت خیلی راحتم با منم از شاهکاراش حرف زده اخ اخ نبودی بشنوی

دیگر قوی شدم  میبینم میخندم    رد می شم  
اون اقا وفا نداشت خیلی راحتم با منم از شاهکاراش حرف زده اخ اخ نبودی بشنوی

منم از ی نفر ی سوال پرسیدم گف ک من بدون دختر نمیتونم

گفتم خو زن بگیر گف زن بگیرم بیفتم وخرج وغر بزنه بم😒دوس دختر ک بهتره

حداقل شرف داش کسیو بدبخت نکرد

هرگز بتودستم نرسدماه بلندم💔اندوه بزرگیست چه باشی!چه نباشی...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم از ی نفر ی سوال پرسیدم گف ک من بدون دختر نمیتونم گفتم خو زن بگیر گف زن بگیرم بیفتم وخرج وغر بزن ...

اینی که میگم خانمش از گندکاریاش خبر نداره شمارشو نداشتم وگرن خانمشو ذز جریان میزاشتم

دیگر قوی شدم  میبینم میخندم    رد می شم  

ازشوهرم وازمردای دیگه بدم میاد بابام مردواقعی بود که اجل مهلتش نداد مردمردای قدیم روبودن،مثل الان دورو نبودن،یا عاشق واقعی بودن،مردسالار،نه اینکه زیرزیرکی،خیانت کنن بعدادعای   دوست داشتن کنن  

دلم شکسته....،اللهم عجل لولیک الفرج،اللهم صلی علی فاطمه وابیهاوبعلها وبنیها وسرالمستودع فیهابعددمااحاط به علمک
2731
ازشوهرم وازمردای دیگه بدم میاد بابام مردواقعی بود که اجل مهلتش نداد مردمردای قدیم روبودن،مثل الان دو ...

خیانت کرد؟چرا طلاق نگرفتی

بهش شک دارم زیادتهدیدم میکنه،چن بارمچشوگرغتم سروگوشش میجنبه ،دست بزن و اخلاق افتضاحش،نابودم کرده،خ ازش متنفرم،  گوشیم همیشه قفله که دوباره مچشونگیرم  

دلم شکسته....،اللهم عجل لولیک الفرج،اللهم صلی علی فاطمه وابیهاوبعلها وبنیها وسرالمستودع فیهابعددمااحاط به علمک
2740
بهش شک دارم زیادتهدیدم میکنه،چن بارمچشوگرغتم سروگوشش میجنبه ،دست بزن و اخلاق افتضاحش،نابودم کرده،خ ا ...

خو بگو چرا طلاق نمیگیری

بگو طلاقم بده انقد دختربازی کن تابمیری

آخه دوتابچه دارم ازش، عاشقشونم،هی میگه میگیرمشون ازت،آخه دیگه جزبچه هام هیچ امیدی ندارم،دیگه چیزی واسه از دست دادن ندارم،شوهرم نامردترین تر توی دنیاست

آخه دوتابچه دارم ازش، عاشقشونم،هی میگه میگیرمشون ازت،آخه دیگه جزبچه هام هیچ امیدی ندارم،دیگه چیزی وا ...

من  اگ بجات بودم بچه رو میدادم دستش طلاق میگرفتم وب بچه ها مدام سرمیزدم ولی این خفت وتحمل نمیکردم ادم ی بار ب دنیا میاد

من  اگ بجات بودم بچه رو میدادم دستش طلاق میگرفتم وب بچه ها مدام سرمیزدم ولی این خفت وتحمل نمیکر ...

شما بچه داری گلم؟

2706