2733
2734
عنوان

ازمردا بدم میاد

| مشاهده متن کامل بحث + 549 بازدید | 68 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چیکاره س؟ مدرکش چیه؟  چرا اینکارا رو میکرده؟ نگفت؟

نمیتونم ریزبشم ممکنه اشناباشه اینجا شرکت داره،ادامه تحصیلم داره میده،میگه تو زیادی حساسی،  

دلم شکسته....،اللهم عجل لولیک الفرج،اللهم صلی علی فاطمه وابیهاوبعلها وبنیها وسرالمستودع فیهابعددمااحاط به علمک
نمیتونم ریزبشم ممکنه اشناباشه اینجا شرکت داره،ادامه تحصیلم داره میده،میگه تو زیادی حساسی،   &nb ...

🤣🤣🤣چ باحالخ بگو خیانت کردی خیانت میبینی ببینم کی حساسه

هرگز بتودستم نرسدماه بلندم💔اندوه بزرگیست چه باشی!چه نباشی...
2728
نه ازبچه خوشم نمیاد خیلیارو دیدم بچه داشتن همینکارو کردن کاش میشناختیش بعد بچه میوردی

من عاشق بچه هامم جونمون بهم وصله،امشب حالم و گرفته بود حال نداشتم ،فرشته هام کلی کمکم کردن،دخترم ظرفاروشست،کوچیکمم هی نازم میکرد محبتم میکرد من بدون اونا این دنیا برام هیچ نمیارزه   

دلم شکسته....،اللهم عجل لولیک الفرج،اللهم صلی علی فاطمه وابیهاوبعلها وبنیها وسرالمستودع فیهابعددمااحاط به علمک
🤣🤣🤣چ باحالخ بگو خیانت کردی خیانت میبینی ببینم کی حساسه

من حتی کلامی هم بهش خیانت نمیکنم محجبم ولی امروزی هم هستم به خداهمه میگن خوشگلم،نمیدونم دردش چیه ناراحت خرش میکنن،نقطه ضعفش زن هستش،زنه زده بودبه ماشینمونوداغون کرده بود با زبون بازی خرش کرد پول ناچیزی داد ورفت  

من حتی کلامی هم بهش خیانت نمیکنم محجبم ولی امروزی هم هستم به خداهمه میگن خوشگلم،نمیدونم دردش چیه نار ...

چ ربطی ب حجاب داره منم محجبم

قرار نیس ک خیانت کنی بهش باید بترسونیش بشینه سرجاش

خدانکنه من همچین چیزی ببینم میشم یکی لنگه خودش

هرگز بتودستم نرسدماه بلندم💔اندوه بزرگیست چه باشی!چه نباشی...
2738