2737
2734
عنوان

باجنس مخالف روبرو میشم.....

| مشاهده متن کامل بحث + 586 بازدید | 51 پست
فکر کنم شوهر نداره مثل منه ..کلا خجالتیه 

دارم گلم اونم خسته شده ازخجالتیم میگ ازاین به بعدهرروز زنگ میزنم دوستام ک ندیدی بریم بیرون😭

امشب صدای تیشه ازبیستون نیامد😞شاید به خواب شیرین فرهادرفته باشد😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

😐😐😐😐😐

عزیز دل مادر..😔😔😔بهشت را از خدا برای تو طلب کرده بودم که روی زمین بیاورد... ولی تو آنقدر سخاوتمند بودی که قبل از تولد به دنیا به بهشت رفتی تا مرا به بهشت بکشانی..😢😢😢بی تو سخت است ...بی تو نفسم تنگ است...من را ببخش پسر مهربانم...😢😢😢دنیا برای تو و روح بزرگ تو کوچک بود..😔😔😔 روز شمار تولد تو در ۱۵ هفته و ۵ روز مانده به تولد؛برای همیشه در قلب و روح من ثابت ماند...عشقم ...ترا به بهتر از مادر سپردم😢😢😢😔😔😔😔😔😔
2728
امشب صدای تیشه از بیستون‌نیامد شاید بخواب شیرین فرهاد رفته باشد

♥باشه گلم درستش میکنم

2740
ادمه هیولا ک نیست خیال کن زنه  تربیتمون بد ک اینطوری میشیم

من تک بچم همش مامانم مراقب بود همش ترس داشت کاریم بشه ازاونموقع منم استرس تو وجودمه😣😔

من استرس سخنرانی داشتم در حدی که نفسم بالا نمی اومد رفتم دکتر دارو مصرف کردم خوب شدم

سخنرانی وصحبت تو ی جمع زیاد کاملا طبیعیه که استرس داشته باشه ولی ی رابطه معمولی با جنس مخالف که استرس زا باشه معمولا بر میگرده به روش تربیت و کم بودن روابط اجتماعی

عزیز دل مادر..😔😔😔بهشت را از خدا برای تو طلب کرده بودم که روی زمین بیاورد... ولی تو آنقدر سخاوتمند بودی که قبل از تولد به دنیا به بهشت رفتی تا مرا به بهشت بکشانی..😢😢😢بی تو سخت است ...بی تو نفسم تنگ است...من را ببخش پسر مهربانم...😢😢😢دنیا برای تو و روح بزرگ تو کوچک بود..😔😔😔 روز شمار تولد تو در ۱۵ هفته و ۵ روز مانده به تولد؛برای همیشه در قلب و روح من ثابت ماند...عشقم ...ترا به بهتر از مادر سپردم😢😢😢😔😔😔😔😔😔