2733
2739
عنوان

بچه‌ها وقتی شوهرتون بهتون میگه دوستت دارم عشقم شما چی میگید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 6433 بازدید | 48 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بگه عاشقتم منم ميگه عاشقتم

تحميلي هم نيست به خودت ك شك نداري

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

من میگم من بیشتر ولی بعضی وقا به شوخی میگم اونکه وظیفته

پروفایل قبلیمو که گندشو در آوردین عوض کردم  این عکس عروسیمه هر کی بزاره رو پروفایلش جررررشششش میدما یه خانوم 👈متاهل که پایبند و متعهد به همسرم ❤هسدم!!عاشقانه دوسش دارم و دیوانه وار میگم که بعد خدا میپرستمش بُته زمینیه من!!👌عقیدم اینه که مهربون تر ،وفادارتر،عاشق تر،پرحوصله تر،متعهدتر،خوش اخلاق تر ......از همسرم وجود نداره ✋                               ۵ ساله که کنارمه و ۴ ساله که به عنوان شریک زندگیش کنارشم تو تک تک این روزها مردونه ثابت کرده همه جوره خصوصیات بالارو☝ داره و لایقشه که اونو 👈❤مرد تر از هر مردی بدونم❤👉مرد خوشتیپ و جذاب من بعد تو هیچکس به چشمم نمیاد و نخواهد اومد چون تو همه جوره لایق این عشقی👍چون تو برای من ثابت شده ای 🙂                                                         💑تو مرا جان و جهانی حضرت یار 💑                                                
2731
2738
منم اصلا انگار لال میشم فقط لبخند میزنم تو اس هم که بدتر صدبار مینویسم پاک میکنم نمیدونم چی بگم که ...

بابا واس مردا مهم اینه که ابراز علاقه کنی مهم سبک و مدلش نیست،ولی خدایی شوهرم هر بار که زنگ میزنه موقع قطع کردن چه اون چه من به هم دوست دارمو میگیم کاملا عادی شده ولی اگه رو در رو به هم بگیم یکمم هیجان قاطیش میکنیم😆

پروفایل قبلیمو که گندشو در آوردین عوض کردم  این عکس عروسیمه هر کی بزاره رو پروفایلش جررررشششش میدما یه خانوم 👈متاهل که پایبند و متعهد به همسرم ❤هسدم!!عاشقانه دوسش دارم و دیوانه وار میگم که بعد خدا میپرستمش بُته زمینیه من!!👌عقیدم اینه که مهربون تر ،وفادارتر،عاشق تر،پرحوصله تر،متعهدتر،خوش اخلاق تر ......از همسرم وجود نداره ✋                               ۵ ساله که کنارمه و ۴ ساله که به عنوان شریک زندگیش کنارشم تو تک تک این روزها مردونه ثابت کرده همه جوره خصوصیات بالارو☝ داره و لایقشه که اونو 👈❤مرد تر از هر مردی بدونم❤👉مرد خوشتیپ و جذاب من بعد تو هیچکس به چشمم نمیاد و نخواهد اومد چون تو همه جوره لایق این عشقی👍چون تو برای من ثابت شده ای 🙂                                                         💑تو مرا جان و جهانی حضرت یار 💑                                                
من میگم ای جااااانم قربونت برم مممممن. یا اکثر مواقع میگم ای فداااااااااآا.عشق خودمی

منم معمولا اینجوری جواب میدم ولی یکی دو ماه اخیر فقط لبخند میزنم و ا؟تو اون لحظه هنگم

بابا واس مردا مهم اینه که ابراز علاقه کنی مهم سبک و مدلش نیست،ولی خدایی شوهرم هر بار که زنگ میزنه مو ...

ای بابا ما 11 ساله باهمیم خذا برای هم حفظمون کنه انگار تازه باهم اشنا شدیم هنوز همه چیز برامون تازه هست  

ای بابا ما 11 ساله باهمیم خذا برای هم حفظمون کنه انگار تازه باهم اشنا شدیم هنوز همه چیز برامون تازه ...

عزیزم خب ما هم همینیم دیگه ما تازه ۱ ساله😂منظورم اینه مردا در هر شرایط محتاج ابراز علاقه خانومشون هستن مدلشم فرقی نداره

2706