2737
2734
عنوان

دارم میمیرم از ناراحتی بعد اون همه نذر و دعا جواب hpv من مثبت شد

| مشاهده متن کامل بحث + 14005 بازدید | 130 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
ی سوال از کجا بفهمیم زگیل داریم..من ی جوش روی واژنم بود الان اون قسمت چرکیش رفته فقط جاش یکم هست ترس ...

باید دکتر حتما چک کنه ...ولی هرگونه برامدگی باید سریعا به پزشک مراجعه کرد ..به خصوص اگر رابطتتون بدون ک هست

ازمایش دادی؟؟؟ چه جوری ویروسش رفت؟

زیگیل زدم تو بارداری بخدا پدرم  در اومد هرچی فریز میکردم دو برابر میومد تا اینکه بچهم دنیا اومد با سزارین البته بعدش رفت رفتم دکتر پاپ اسمیر و ازمایش دادم خداراشکر گوش شیطون کرد منفی بود

2740

بزا یه چیزی بهت بگم منم پاپ اسمیر و‌اچ پی وی دادم  بردم دکتر گفت اچ پی وی  مثبته  یعنی از ترس مردمااا مردم  دکترم باز معاینه کرد گفت والا بعید میدونم برو ی ازمایشگاه دیگه دوتا تست گرفت بردم‌‌دوتا ازمایشگاه  جدا بعد جواب هر دوتاشو‌گزفتم منفی بود دکتر گفت میدونستم اشتباه شده بوده تو‌جوابت

بنظرم برین واکسنشو بزنین حداقل از چهار نوعش پیشگیری میکنه

عزیزم ..من خیلی پرس و جو کردم در خارج از ایران حتی ..ولی خیلی نظرات ضدونقیض بودن ...هنوزم به نتیجه نرسیدم ..کلن واضح نیست گارداسیل که خوبه یا نه

2706