2737
2739
عنوان

دارم میمیرم از ناراحتی بعد اون همه نذر و دعا جواب hpv من مثبت شد

| مشاهده متن کامل بحث + 13783 بازدید | 130 پست
منم دارم یکسال پیش ازمایش دادم فهمیدم بعد اون قرص خوردمو ب خودم رسیدم فردا جواب آزمایش مجددم میاد خد ...

سلام عزیزم شما جواب hpv چی شد؟ بعد یک سال بازم مثبته؟

میشه واسه سلامتیم یه صلوات بفرستی!!!😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

زنگ زدم گفتن باید بیای دوباره آزمایش بدی نمیدونم چرا دو هفته ام نیستم بدتر نگران شدم ک چرا باید دوبا ...

اااا فقط hpv بود؟؟؟؟ شاید بد گرفته بوده. جوابو گرفتی به منم بگو

اااا فقط hpv بود؟؟؟؟ شاید بد گرفته بوده. جوابو گرفتی به منم بگو

اره عزیزم پاپ اسمیر و اچ پی وی بود جواب پاپ اسمیر اومد گفت خوبه ولی اینو گفت نیاز به تکرار داره نمیدونم چرا حالا . باشه عزیزم

2731
اره عزیزم پاپ اسمیر و اچ پی وی بود جواب پاپ اسمیر اومد گفت خوبه ولی اینو گفت نیاز به تکرار داره نمید ...

ایشالا که چیزی نیست استرس نگیر. فهمیدی به منم بگووووو. خدا کنه از تنت رفته باشه

ایشالا که چیزی نیست استرس نگیر. فهمیدی به منم بگووووو. خدا کنه از تنت رفته باشه

قربونت برم عزیزم به تاپیکات ک سر زدم یاد دوسال پیش خودم افتادم ک کابوس شده بود برام ولی اصلا خودتو اذیت نکن فقط ب خودت برس و استرس نگیر ک داشتن استرس خودش یکی از دلایلشه 😘😘

2740
ولی من شخصا پرسیدم از پزشک 

دکترا اصلا بخدا هیچی بارشون نیست فقط اطلاعاتی ‌که از قبل مطالعه کردن رو میگن شما مقاله های جدید رو بخون میفهمی که از استخر اینا به این راحتی نیست فقط از راه جنسی و تماس پوستی ک زگیل داشته باشه ومایع منی و ترشحات هست 

ولی من شخصا پرسیدم از پزشک 

فکرکن داروی گیاهی برای درمانش هست اما دکترا فقط و فقط میترسونن و چارتا ویتامین میدن میگن برو هرسال پاپ اسمیر بده چک کن خودتو یا خوب میشی یا ماندگار میشه واقعا خداروشکر ک نرفتم عمل کنم ینی هرجا دکتر رفتم داغونم کردن هیچ کمکی نکردن بهم