2737
2734
عنوان

شوهرم میگه عذاب وجدان نگرفتی غذا درست نکردی

| مشاهده متن کامل بحث + 11185 بازدید | 382 پست
از تکنیکات بگو  واااای چ همه چیز من یادگرفتم مرسی😘

خیلی زیاد بود. همه ش الان یادم نیست.

اخه من کلا تو سری خوری و خجالتی بودن رو فکر میکردم یعنی ادب داشتن!

کلی به خانواده شوهر سواری دادم تا بالاخره یاد گرفتم چیکار کنم.

مثلا از چیزای دیگه ای که میگفت بهم این بود که حتما برای خودت یه پس انداز مخفی داشته باش. چون مردا هر چقدرم خوب باشن، تضمینی نیست خانواده ش هم خوب باشن. خدای نکرده اگه اتفاقی افتاد بتونی یه مدت سر پا نگه داری خودت رو.

یا میگفت اگه میری جایی و میبینی مثلا هوا گرمه، اصلا بی ادبانه نیست اگه خواهش کنی پنجره رو باز کنن برات. 

یا واسه همین شام بیرون رفتن ها. یا هدایای کوچیکی که شوهرا میخرن. میگفت حتی اگه بدت اومد یا تو سلیقه ت نبود، جوری وانمود کن که انگار بهترین غذا یا بهترین هدیه دنیاست. چون اون تشویق میشه بیشتر انجام بده و کم کم سلیقه ت هم دستت میاد. بهش فرصت بده.

ولی اگه بزنی تو ذوقش، یا دیگه نمیخره، یا واسه کسی دیگه میخره که قدر بدونه!

تا دیروز میگفتن هر کی ما رو دوست نداره جمع کنه از ایران برهحالا میگن هرکی حتی اگه ما رو دوست نداره بیاد رأی بدهعجیبتر اینکه میگن اونایی که ما رو دوست ندارن بیان به اونایی که ما رو دوست دارن رأی بدنامروز شرکت در انتخابات رو حاصل بصیرت تو میدانندو فردا اوضاع بد کشور را که خودشان ایجاد میکنند را حاصل انتخاب بد تو میدانند!!!!!   
یه سوال خانما  شما تو پریودی چیکار میکنین؟ مثلا غذا پختن کار خونه یا جوشونده درست میکنین؟ مراق ...

بخدا قسم از درد به خودم میپیچم اصلا بگو یه لیوان آب هم نمیاره

دختر فروردین عاشق پاییز...جنوبی وخونگرم❤الان دقیقا اونجاییم که فریدون مشیری میگه: رک بگویم از همه رنجیده ام😔 ازغریب و آشنا ترسیده ام ❌بی خیال سردی آغوشها🫂 من به آغوش خودم چسبیده ام🤰

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یه سوال خانما  شما تو پریودی چیکار میکنین؟ مثلا غذا پختن کار خونه یا جوشونده درست میکنین؟ مراق ...

حالم بد باشه درست نمیکنم ولی خوب باشم درست میکنم

دخترمون فرشته ی خونمونه😍تیکر تولد یکسالگی عشق مامان❤

عزیزم‌من‌اگر حالمم خوب باشه میرم‌تو فاز اینکه احتیاج به استراحت دارم

.خودم و نمیندازمااا ولی سختی هم نمیکشم.غذا ساده و خوب

.جوشونده میخورم

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”
2728

وا چقد حساس..من 9هفتمه از روزی فهمیدم باردارم شاید هر دوسه روز یبار یا شوهرم از بیرون عذا میگیره یا خودش غذا میپزه اصلا هم بلد نیست..تازه من ویارم ندارم..فقط خیلی وقنا دیگه حوصله شو ندارم.تازه ظرفا رو هم خودش میشوره .. واقعا برا ادم باردار سخته سرپاوایسادن و اشپزی.بگو تو باید عذاب وجدان بگیری که یه زن بار دارو با یه بچه ناراحت میکنی..حالا داری ازاین خرجا..

ثمره ی عشق من و زندگیم توراهه.  💑
چند سالته استارتر؟؟چقدر زودرنجی...من بودم تند تند بقیشم میخوردم...شوهرت شغلش چیه؟

شوهرم درآمدش خوبه ولی خیلی اهل خرج کردن نیست ؛ خودم خیلی دلم میخاد یه زمین بخریم واسه همین بهش زیاد فشار نمیارم که بتونیم در آینده یه زمین بخریم ؛ شوهرمم فهمیده تا اگه یه چیزی ازش بخام میگه پس قید زمینو بزن 

خیلی زیاد بود. همه ش الان یادم نیست. اخه من کلا تو سری خوری و خجالتی بودن رو فکر میکردم یعنی ادب دا ...

دقیقا

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”
واقعا هم بیشتر غذا رو خودش خورد اما من دلم نمیاد بعد از اینکه کسی غذاشو خورو به روش بیارم که چقدر خو ...

خل بازی در نیار عزیزم خوبی بیش از حد همینا میشه من که به روش میارم یه بارم بیشتر غذا رو خورد من چیزی برام نموند بهش گفتم گردن نمیگرفت منم زنگ زدم غذا گرفتم خوردم گفتم از این به بعد یا برا خودت جدا بگیر یا سهم منم جا بگذار بعدم نشستم خوردم اونم هی میگفت پولم حدر دادی منم گفتم نوش جونم ایشالا گوشت بشه بچسبه به تنم

آزاد شدم خوشحالم ننه 😃😃😃اانشالله آزادی قسمت همه 😁این بازگشت ظفرمندانه را از حبس سه چهار روزه به خودم تبریک میگم بحث سیاسی نکن میدونی که منم میدونم اونا هم میدونن پس من رو ننداز تو حبس سر چیزی که همه میدونیم
2740
شوهرم درآمدش خوبه ولی خیلی اهل خرج کردن نیست ؛ خودم خیلی دلم میخاد یه زمین بخریم واسه همین بهش زیاد ...

اگه خونه دارین ولکن زمین میخوای چیکار خرج کن کیف دنیارو ببر

دخترمون فرشته ی خونمونه😍تیکر تولد یکسالگی عشق مامان❤
دوست عزیز امروز که گذشت ولی یادت باشه زنی که خرج نداره ارج نداره      اصلا شوهرت رو ب ...

عزیزم بعضی ها از بیخ و بن خسیسن هزار جور سیاستم خرج کنی. بازم  درس بشو میستن

پولشون مث یه تیکه از وجودشون و حاضرن هزار سختی بدبختی بکشن ولی یه هزاری خرج نکنن نمونشو دیدم باور کن

من تا میتونم ناز میارم😀

واس خودم کاچی درست میکنم بهش میگم توهم کاچی بخور شام نداریم 

ظرفاروهم شبا بیشتر میگم اون بشوره وقتی پری میشم الکی یکمم همش میگم وای درد میکنه دلم کمرم

تنها دردیه ک نمیتونه بگه ااااا منم اتفاقا درد دارم😀😀😀

چون بیشتر وقتا تا بگم سردردم میگه منو نگو داره میترکه سرم میگم خستم میگه وای بازتوخوبی من.....

عزیزم منم دقیق همینطورم بهم بگن نوشیدنی چی میخوای میگم فرقی نداره یا جایی چیزی کم باشه بقیه رو به خو ...

میفهمم چی میگی

ببین من جوری شده بود که میرفتیم خرید، میگفتم شلوار لازم دارم. بریم بخرم.

میگفت میخوای واقعا؟

یا تو مغازه اگه شال یا روسری میپسندیدم، یهو میگفت حالا بریم فعلا!!!

الان البته دیگه اونجوری نیست. خودش میگه خوب کردی هرچی خریدی

خخخخ

تا دیروز میگفتن هر کی ما رو دوست نداره جمع کنه از ایران برهحالا میگن هرکی حتی اگه ما رو دوست نداره بیاد رأی بدهعجیبتر اینکه میگن اونایی که ما رو دوست ندارن بیان به اونایی که ما رو دوست دارن رأی بدنامروز شرکت در انتخابات رو حاصل بصیرت تو میدانندو فردا اوضاع بد کشور را که خودشان ایجاد میکنند را حاصل انتخاب بد تو میدانند!!!!!   
بخدا قسم از درد به خودم میپیچم اصلا بگو یه لیوان آب هم نمیاره

خیلی نامردن 

فکرکنم ما خودمونم ادا اصول نداریم 

خواهرشوهرم تا پریود میشه جوشونده برا خودش درست میکنه هی سر سفره میگه اینو نمیخورم برام خوب نیست دراز میکشه اینا کارارو میکنه ولی منکه هرطور شده غذامو میپزم خونه رو تمیز میکنم اونقد که شوهر اون هواشو داره شوهرمن انگار نه انگار میگه تحمل کن طبیعیه😑

شوهرم درآمدش خوبه ولی خیلی اهل خرج کردن نیست ؛ خودم خیلی دلم میخاد یه زمین بخریم واسه همین بهش زیاد ...

واای پس داره ازت سو استفاده میگنه

با پول جمع کردن که دیگه نمیشه خونه و زمین خرید..باید وام‌گرفت..مگه قراره به نام‌تو بخوره؟پس چرا اینقد تو تلاشی..به اندازه ای که لایقشی خرج کن دختر وگرنه یکی دیگه میاد برات خرج‌میکنه

ببخشید تلخه وای واقعیت

اگرم گفت پس بیخیال زمین بگو بیخیال والااا

2706