2733
2734
عنوان

شوهرم میگه عذاب وجدان نگرفتی غذا درست نکردی

| مشاهده متن کامل بحث + 11191 بازدید | 382 پست
منم دو روز پیش شوهرم جلوی داداش و زنداشش سرم داد زد از اون موقع باهاش حرف نمیزنم هم دلمو شکست هم غرو ...

خیلی سخته

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم😂 در کل ترکیب جذابیه😂

خخخخ خودتم جذابی😂😂

But the beat goes on: da-da-dom, da-dom, dah-dah, dah-dah***تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤.....های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐...آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤
شوهرم عادت داره تند تند غذا بخوره ؛ زود خورد رفت کنار ؛ بعد به من که داشتم آروم غذامو میخوردم با نگا ...

تو روحش با اینجور حرف زدنش،بهش میگفتی بیشتره غذا رو که خودت خوردی 

در تاریخ۱۳۹۸/۲/۳۱بی بی چکم مثبت شدخداروشکــر😍😍😍انشالله دامن همه ی منتظرا سبز بشه😍
2731
آخه وقتی بارداری وضعیت فرق میکنه دوست داری همسرت بهت توجه بیشتری کنه بهت بگه هوس چیزی داری بگو برات ...

ببین شوهرمن دهنش پرته نمیفهمه چی میگه ولی من برای اینکه حرصش بیشتر بکیره میگم خوشم میاد تو میخری خوشمزه تره یا وظیفته .کارت تو تخت تموم شد حالا باید پای لرزش بشینی

دوست عزیز امروز که گذشت ولی یادت باشه زنی که خرج نداره ارج نداره      اصلا شوهرت رو ب ...

باور میکنی انقدر خودم مراعات میکنم هنوز گوشت به قیمت شصت و پنج تومن که خریده بود تو فریزر داریم و هنوز نرفته با قیمت جدید بخره 

فقط هر وقت قرمه سبزی بخام درست کنم یه کم بر میدارم ؛ قیمه هم با مرغ درست میکنم 

من سر این اخلاقم خیلی ضربه خوردم اخر سر با کمک یه مشاور تونستم یه کم درست بشم اخه نه فقط شوهرمو بل ...

عزیزم منم دقیق همینطورم بهم بگن نوشیدنی چی میخوای میگم فرقی نداره یا جایی چیزی کم باشه بقیه رو به خودم ترجیح میدم میگم نمیخوام 

و شوهرم همش میگفت بریم برات مانتو بخرم من میگفتم نه لازم ندارم اوایل هی میگفت برم برات بخرم قبول نمیکردم الان حتی چیزای ضروری رو میگه باشه ماه دیگه باشه بعدن😑

نمیدونم چرا فکر نمیکنن قبل از حرف زدن یعنی مرد عاقل هست تو دنیا؟

بنظر من ک نیست..بعد جالب اینجاست که از نظر مردها زن ها عقلشون ناقصه !!!!

سَلامُ لِلَّذینَ اُحُبُّهم عَبَثًا...
باور میکنی انقدر خودم مراعات میکنم هنوز گوشت به قیمت شصت و پنج تومن که خریده بود تو فریزر داریم و هن ...

عزیزم نههههه😳😳😳😳😳😳

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”
آخه وقتی بارداری وضعیت فرق میکنه دوست داری همسرت بهت توجه بیشتری کنه بهت بگه هوس چیزی داری بگو برات ...

ناراحت نشو شوهر منو چی میگی که بهش گفتم آلو سبز میخوام ویار داشتم اما نمیدونستم که واقعا ویاره اینقدر که به فوتبال اهمیت میداد به من نمیداد تو بارداری، گفت به مامانم پول بده برات بگیره خودش به مامانش گفت مامان آلوسبز دیدی بگیر اونم هنوز نرفته گفت جایی که میرم آلوسبز نداره😔😔 هیچی دیگه دوهفته گذشت بعدخواهرم برام گرفت😑😑😑 بعداز اینکه خوردم هی کیلو کیلو میاورد برام توبگو بی عقل اون روزکه خواستم نگرفتی😞😞 

دختر فروردین عاشق پاییز...جنوبی وخونگرم❤الان دقیقا اونجاییم که فریدون مشیری میگه: رک بگویم از همه رنجیده ام😔 ازغریب و آشنا ترسیده ام ❌بی خیال سردی آغوشها🫂 من به آغوش خودم چسبیده ام🤰