2733
2739
عنوان

میخوام پیش زن عموی شوهرم غیبت مادرشوهرمو بکنم

| مشاهده متن کامل بحث + 798 بازدید | 70 پست
خوب دخترشه مادر شمام واسه شما درست میکنه اینقد محتاج محبت و توجه خانواده شوهر نباشیم فقط باید جلو ...

جلو بدی کردنشم نمیتونم بگیرم تو لحظه لحظه زندگیمون دخالت میکنه.حتی شوهرمو تحریک میکنه دعوا کنیم

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

جلو بدی کردنشم نمیتونم بگیرم تو لحظه لحظه زندگیمون دخالت میکنه.حتی شوهرمو تحریک میکنه دعوا کنیم

بلد باش شوهرتو تحریک کن باهم دوست باشین☺️

از ته اعماق ‌وجودم دوستون دارم   
2728

عزیزم تو شوهرت پشتت نیست و با حرفای مامانش دعوا راه میندازه..میخوای زن عموی شوهرت دلش بسوزه؟

بیخیالللل..بدرک که زن‌بدیه..

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”

اگر واسه درد و دل میخوای بگی ، اصلا نگو که بد پشیمون میشی و چوبش و میخوری، یعنی اصلا رو مهربونیه زن عمو حساب نکن

ولی اگر هدف دیگه ای داری و فکراتو کردی و از جنگ جهانی بعدش نمیترسی خوب بگو☠🤤😏

درکت میکنم

خیلی عصبی هستی سریع میخوایی حواب کاراشونوبدی...

حرصت گرفته

اما راهش این نیس

دخترخوب اول اروم باش...بارداری به خودت برس

صبحونتو کامل بخور برو بیرون پیاده روی تا زایمانت از اون بهتر باشه

لازم نیس توجه کنی اصلا کی مامانش میره خونه دخترش چی میبره،چون ماشاالله تو خودت درست میکنی ویه دل سیر با نی نی نازت میخوری وصحبت میکنی

برو خونه مامانت بااوناباش

مهمترین کار برااونا به خودت رسیدنه

والسلام

اخ اخ اخ هر کاری باهام کرده رو جار بزنم همه بفهمن این کیه

ببین من اینکارو کردم چون از همه درها وارد شدم دیدم نه این اینقددد بدذات و حسوده ک من فرشته ام باشم این میخواد طلاقمون بده و بم بدی کنه

الان ۴ ساله باهاشون قطع رابطه ایم

بعد چون دوتا شهر جداییم اصلاااااا ازشون خبر نداریم

شوهرمم طرف منه چون بدیاشونو دیده

ولی با همه این شرایط دوس داشتم با مادرشوهرم تو صلح بودم تا این داستانا(البته اخلاقاشو ذاتش نرمال بود دیگه نه مثل همینی ک هست)

شمام اول در دوستیو امتحان کن ببین شاااااید جواب داد

خدا جونم شکرت واسه همه چی😍
2740

عزیزم حالتو خوب میفهمم.بعضیا کاری با ادم میکنن که دلت میخواد دنبا را خبر دار کنی.ولی این راهش نیست.درسته تخلیه میشی و شاید یه مدت کوتاهی دلت خنک شه اما چاره مشکلت این نیست.متاسفانه چه بسا مرد بچه ننه که پره تو دنیا.اما مهم عمدکرد ماست.قطعا باقی زنام که میبینی مردا باهاشون هستن قطعا تحملای زنشونو دیدن و همسرشون جوری رفتار کرده که مرده فقط به زنه اعتماد داره.بهتره خودتم روی رفتارات فکر کنی و درسته با این انتقام دلت خنک میشه اما قطعا عواقبش دامنتو میگیره.الانم بشین دنبال راه حل اساسی باش.در رابطه با رفتار مادرشوهرت هم باید بگم نهایت بی شعوریه ولی چیزی که ما زباد داریم ادم بی فکر و بی شعور دور و برمونه.پس بیخیال باش.در ضمن شاید شمام یه چی خوردی خواهر شوهرت ه وس کرده.باید دشمن شما بشه؟میتونستی اینو غیر مستقیم به شوهرت بفهمونی.مثلا بگی وای چه ب وی قورمه سبزی از خونه ابجیت می اومد.خیلی هوس کردم ولی حالشو ندارم درست کنم.یا خودم درست کنم مثل اون بو نمیشه.

عزیزم میدونم حتما راهای زیادی رفتی ولی نتیجه نداده.اگه میتونی سعی کن باهاشون عادی باشی.تو زرنگ باش با ملایمت و محبت شوهرتو جذب کن بعد اون دخااتم بکنه اثر نداره.مثلا مادرشوهر من خوبه ها ولی خب اونم گاهی از دستش در میره دگ.شوهر من اوایل پسر دوست داشت که بچه های من دوتا دختر هستن.الانم خبلز دوسشون داره و براش مهم نیست.بچه خواهر شوهرم تازه بدنیا اومده و پسره.حالد مادرشوهرم هی میپرسه دگ نمیاری؟یه پسر بیار.یا میگه طفلک بچم پسر دوست داشت.و ...و این جمله را به شکلهای مختلف مبگه.من اصلا واکنش نشون نمیدم.چون حرف هیچ کسی تو زندگی برام ملاک نیست.مهم نظر خودمه.شاید هر کس دگ بود ناراحت میشدولی من هم میدونم بدون نیت و منظور میگه و هم برام مهم نیست.حالا میخواستم به شوهرم بفهمونم چند بار به شوخی پرسیدم دوست داری پسر بیاریم؟اونم میگفت نه.گفتم اخه مامانت دلش میسوزه برات.شوخی شوخی.و اونم گفت مامانم تحت تاثیره جوه.اهمیت نده.و اینجوری این قضیه برای ما تموم شد.و شای د چندین مورد دگ هم اینطوری پیش اومده.ینی میخوام بگم انقد خودتو قوی کن که هر حرف و رفتاری روت اثر نکنه.ومهم فقط همسرته.و قبول کن هیچ کس دوست نداره بدی خانوادشو بشنوه.پس بدشونو نگو.تو اگه با شوهرت خوب باشی برای دشمنای زندگی تو بزدگترین انتقامه.

2706