2733
2739
عنوان

میخوام پیش زن عموی شوهرم غیبت مادرشوهرمو بکنم

| مشاهده متن کامل بحث + 798 بازدید | 70 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

به نظر من که این کارو نکن چون بعد برات بد میشه هم پیس شوهرت بد میشی هم خانواده شوهرت.بهتره اگه حرفی داری به یکی از اعضای خانواده شوهرت که عاقل تر از بقیه هست بگی مثل پدر شوهر یا برادر شوهرت.من هر وقت مادر شوهرم اذیتم میکنه و ناراحت میشم به برادر شوهرم میگم و باهاش درد دل میکنم اونم میگه حق با تو هست.و بامادرش صحبت میکنه. اگه اینکارو بکنی بقیه فکر میکنن برا اینکه مادر شوهرت رو بد کنی و آبروش رو ببری اینکارو کردی بدتر نتیجه عکس میده.

2728
خب چرا به نظرم باید بقیه بفهمن این چیه خیلی خودشو خوب نشون میده

گلم بقیه بفهمن ک چی بشه سعی کن رابطت رو باهاش درست کنی خودتو هیچ وقت از چشم خانواده همسرت ننداز کم محلی کن ب حال خودش بذار دست رو نقطه ضعفاش بذار مطمعن باش تو این جنگ بازنده ای

گناه ادم ظلم پذیر بیشتر از ادمه ظالمه
بچسبم بهش؟ من ازش فراری ام روزگارمو سیاه کرده

سادگی ات از اینجا مشخصه یه ذره فکر نمیکنی بچسبی بهش روزگارت بهشته برا طرز فکرت یه فکری کن اصلاح کن خودتو بدجور ضربه میبینی احتمال داره حتی طلاق بگیری

خب غریبس مهم نیس ک نخواد ولی من دلم خنک میشه 

می دونم چی میگی. منظورم این هست که یه موقع می بینی همین زن عمو هه برات شر درست کرد. دنیا که به یه روال نمی مونه. 

.امروز خدای مهربان در انتظار من است تا حرکتی کنم و برکتی بی نهایت مرا دهد پس قدم برمی دارم به سوی خوشبختی حرکت از من، برکت از او 🙏🌹🌹 اکنون آبان۱۴۰۱وزن۸۰کیلو‌.به امید ۷۰ کیلو شدن. من از ۹۵ کیلو به ۸۰ رسیدم خدایا شکرت .به امید ۷۰ کیلو شدن
2738
خب غریبس مهم نیس ک نخواد ولی من دلم خنک میشه 

بنظرم پیش ی هم سن و سال خودت درد و دل کن

ک هم تو فامیل بپیچه حرفتو رسوا بشه م‌ش

هم اینکه اگه پات گیر شد بگو با فلانی دوست بودم بش‌اعتماد کردم درد و دل کردم اون اومد پخش کرد

خدا جونم شکرت واسه همه چی😍
به نظر من که این کارو نکن چون بعد برات بد میشه هم پیس شوهرت بد میشی هم خانواده شوهرت.بهتره اگه حرفی ...

خانواده شوهرت منطقی هستن حتی شوهرمم با من نیست.یه جورایی دارم از شوهرم انتقام میگیرم.

انقد بین منو دخترش فرق گذاشته فکر کن هردوبارداریم قرمه سبزی میپخت منو صدا نمیزد واسه دخترش قرمه سبزی و سالاد شیرازی درست میکرد اون میخورد اینم براش اهنگ میذاشت میرقصید

خانواده شوهرت منطقی هستن حتی شوهرمم با من نیست.یه جورایی دارم از شوهرم انتقام میگیرم. انقد بین منو ...

خوب دخترشه

مادر شمام واسه شما درست میکنه

اینقد محتاج محبت و توجه خانواده شوهر نباشیم

فقط باید جلوی بدی کردنشونو بگیریم بقیه اش دیگه تاثیری تو زندگی ما نداره

خدا جونم شکرت واسه همه چی😍
2706