2733
2739
عنوان

اگه در نبود شما مادر شوهر و خواهرشوهرا بیان خونتون ناراحت میشید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2579 بازدید | 184 پست
حالا این قضیه مال پارسال الان من اومدم شهرمون ،شوهرم اونجاست باز در نبود من می خوان برن

برگر سر خونه زندگيت اونا شعورشون پايينه

موفقیت من زمانی آغاز شد که نبردهای کوچک را به جنگجویان کوچک واگذار کردم.دست از جنگیدن با کسانی که غیبتم را می کردند برداشتم.دست از جنگیدن با خانواده همسرم کشیدم.دیگر به دنبال جنگیدن برای جلب توجه نبودم.سعی نکردم انتظارات دیگران را برآورده کنم و همه را شاد و راضی نگه دارم.دیگر سعی نکردم کسی را راضی کنم که درباره من اشتباه می کند. آنگاه شروع کردم به جنگیدن برای اهدافم، روياهايم،ايده هايم و سرنوشتمروزی که جنگ های کوچک را متوقف کردمروزی بود که مسیر موفقیتم آغاز شد. هر نبردی ارزش زمان و روزهای زندگی ما را ندارد. نبردهایمان را عاقلانه انتخاب کنیم.ژوان وایس

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اتفاقا بهشون گفتم گفتن نه عزیزم ما راحتیم خودمون همه کارا رو می کنیم

همون دیگه میخان برن فوضولی اگه فاصله کمه برگرد خونه

دختر نازم من و بابایی بی صبرانه منتظر اومدنت هستیم ! فرشته کوچولوم ۲ آذر ۹۸ زمینی شد !!خدایا شکرت!!
واااا از کی تا حالا مادر و خواهر برن خونه پسرشون باید حتما عروس باشه شما وقتی شوهرت نیست مامان باب ...

اصلا نمی تونم این طرز فکرشون رو درک کنم واقعا بی شعوریه این کار

شعور  اکتسابی نیست ذاتیه

کسی که نداره کاریش نمیشه کرد یاد نمیگیره باید جوابشونو بدی بطور مستقیم 

البته شوهرت بگه بهتره،،، وقتی انقدر پررو هستن که غیر مستقیم میگین به روی خودشون نمیارن کاملا مستقیم بگید

یا اینکه در اتاقا و کشوها و همه رو قفل کنید تا متوجه بشن

فقط 11 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌷
2738

چرا انقدر تنهايي ميري مسافرت؟؟؟بعدشم اينا چرا تا ميبينن تو نيستي ميان؟؟؟منكه كلي حرصم دراومد.من جاي تو باشم زود برميگردم خونه تا اينا كه اومدن خونه باشم

بعدشم كشوهاتو اينا رو قفل كن

واااا از کی تا حالا مادر و خواهر برن خونه پسرشون باید حتما عروس باشه شما وقتی شوهرت نیست مامان باب ...

مهمون بايد حد اندازه خودش رو بدونه 

درسته ممكنه مادر پدر عروس هم برن خونه اونا اما در شرايطي كه خود خانم هم منزله مرد صبح تا شب سر كاره و اينا هم خونه تنهان بعدا يه ذره خوبه شعور داشته باشن صبر كنن استارتر برگرده!!

موفقیت من زمانی آغاز شد که نبردهای کوچک را به جنگجویان کوچک واگذار کردم.دست از جنگیدن با کسانی که غیبتم را می کردند برداشتم.دست از جنگیدن با خانواده همسرم کشیدم.دیگر به دنبال جنگیدن برای جلب توجه نبودم.سعی نکردم انتظارات دیگران را برآورده کنم و همه را شاد و راضی نگه دارم.دیگر سعی نکردم کسی را راضی کنم که درباره من اشتباه می کند. آنگاه شروع کردم به جنگیدن برای اهدافم، روياهايم،ايده هايم و سرنوشتمروزی که جنگ های کوچک را متوقف کردمروزی بود که مسیر موفقیتم آغاز شد. هر نبردی ارزش زمان و روزهای زندگی ما را ندارد. نبردهایمان را عاقلانه انتخاب کنیم.ژوان وایس
بچه ها بی خیاللللللل  به این فکر کنین که نیستین و از مهمون داری راحتین  حرص نخورین که ...

از این حرص می خورم که میان کل خونمو می گردن دفتر خاطرتم نامه های عاشقانه من همسرم و کلی چیزایی که نمی خوام حتی مادر خودم ببینه چه برسه مادرشوخر و خواهر شوهر

2706