2703
2553

من توی دیگه زندگی می کنم یه بار وقتی با خانواده رفته بودم مسا فرت مادر شوهرم و خواهر شوهرت اومدن خونم شوهرم خونه بوده قبلش به من زنگ زدن گفتن ما می خوایم بریم اونجا و فلان منم گفتم کاش صبرکردین من دو روز دیگه می یام دلم می خواست ببینمتون و از این حرفا اما اونا کار خودشون کردن و رفتن دو سه روز موندن و یه روز قبل از اومدن من برگشتن بی نهایت از این کارشون ناراحت شدم اخه شوهرم ۲۴ساعته خونه نیست که اونا هم آدمای فضول و کنجکاو مطمئنم تو تمام وسایلام و خونه زندگیم سرک کشیدن اینی که می گم مطمئنم الکی نیست چون یه وقتا وقتی منم باشم می بینم تو کشو ها و کمدام داره سرک می کشه حالا من نباشم که با خیال راحت این کارو می کنن اخه ادم تو خونش ملی چیزای خصوصی داره که نمی خواد کسی ببینه خیلی ناراحت که تا این حد بی شعورن می گن خونه پسرمونه و هر کاری دلشون می خواد می کنن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

اگر شوهرم خونه باشه ناراحت نمیشم. به شرطی که اهل فضولی و دزدی و جست و جو نباشن

.امروز خدای مهربان در انتظار من است تا حرکتی کنم و برکتی بی نهایت مرا دهد پس قدم برمی دارم به سوی خوشبختی حرکت از من، برکت از او 🙏🌹🌹 اکنون آبان۱۴۰۱وزن۸۰کیلو‌.به امید ۷۰ کیلو شدن. من از ۹۵ کیلو به ۸۰ رسیدم خدایا شکرت .به امید ۷۰ کیلو شدن
2456

کارشون زشت بوده 

خداوند به حضرت موسی فرمود با زبانی که گناه نکردی دعا کن تا روا گردد. حضرت فرمود کدام زبان است که گناه نکرده باشد؟  خداوند فرمود تو با زبان دیگران گناه نکرده ای از دیگران بخواه برای حاجتت دعا کنند تا روا گردد. با یه صلوات دعام میکنی؟؟؟ 😢
2714
2706