2733
2739

سلام به معتادای نی نی سایت

امروز تصمیم گرفتم از صبح که پاشدم نیام نی نی سایت و ت ل گرام.

چون ۵شنبه عروسی داریم و ۱۰٪احتمال دادم شاید کسی از شهرستان بیاد خونه ی ما.

خواستم لیست کارهایی که از صبح انجامشون دادم و براتون بنویسم تا بدونید نتگردی بیخودی چه وقت مفیدی رو از ما میگیره.

شرح کارام:

۱-صبحانه دادن به بچه ها و شستن ظرفها

۲-تمیزکردن گاز و سیم کشیدن سنگای گاز

۳-تمیزکردن آشپزخونه و دستمال کشیدن کابینتها و سرامیک و وایتکس زدن به سینک

۴-شستنwcو حموم به صورت اصولی

۵-جارو برقی یه خونه ی۱۰۵متری

۶-تی کشیدن سرامیکها

۷-گردگیری میزها و بوفه و آینه ها

۸-درست کردن پلو و سالاد(قرمه سبزی از دیشب داشتم)

۹-دادن ناهار بچه ها و شستن ظرفها

۱۰_تمیزکردن بالکن.

۱۱-خوندن ۵صفحه قرآن هرروزه ام(که معمولا بخاطر مشغله درطول روز میفته آخرشب)

۱۲-نوشتن کم و کسریهای خونه.

۱۳-گفتن یه صفحه دیکته از کتاب فارسی سال آینده پسرم.

۱۴-کشیدن نقاشی برا پسر کوچیکم واسه رنگ کردن.

۱۵-آموزش جدول ضرب۳به پسرم.

باورم نمیشد فقط بخاطر دست نزدن به گوشی انقدر کار انجام دادم.

الانم اومدم لم دادم رو تخت و خواستم خوشحالیمو با شما خانمهای گل تقسیم کنم

😊😊😊😊

هرچه کنی بخود کنی گرهمه نیک و بد کنی

من خداروشکر معتاد نیستم.البته قبلا بودم.چون بیکار بودم.الان ساعت چهار دقیقا باید برم چون همسرم میاد تا باهم گردگیری کنیم خونه رو 😍😍😍

زندگی ای که در آن امید و دوستی و عشق و گل و شعر و موسیقی هست نمی‌تواند پوچ باشد😌♥️🌿 /من یک عاشق کتابِ چند زبانه ی حیوان دوستِ گیاهخوارِ عاشق هستم و البته خوشبخت

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

من ک واسه نینیم خیلی دیر غذا درست میکنم هی میگم از فردا کمتر میرم نینی سایت ولی باز نمیشه ... خودمم ک ناهار درست نمیکنم یا یچی سرهم میکنم

بگو ک نیستی فقط ، خدای جا نمازها ...بگو ک چاره سازی و خدای چاره سازها 😔 

الان من پذیرایی رو جارو برقی کشیدم 

لم دادم رو مبل نیم ساعت دیگه بقیشو بکشم

اگه من یه ضرب کار انجام بدم این گوشی بدبختم از تنهایی تلف میشه ، گناه داره خب

افراد سمی شما را دیوانه میکنند. آنها مهارت دارند، که شما را آزار دهند!               تنها رمز این است، که سر حرف خود بمانید و وقتی فردی قصد عبور از مرز شما را دارد ، بر خط قرمز های خود پافشاری کنید.

افرین عزیزم.ازت خوشم اومد.ایول😚😚😊😊😊😊👍👍👍

یه چیزایی هست.... که نه میشه نوشت نه میشه به زبون اوردونه میشه فراموش کرد.همونامیشن جوشهای صورت،موهای سفیدوبداخلاقیهای گاه وبیگاه....
2738

معتاد که نمیشه گفت ی من هر وقت بیکارم میام نینیسایت  چون خودم وقتی کار دارم اصلا نمیتونم دست به گوشیم بزنم کلا. نت خاموش میکنم 

شمایی که داری امضامو میخونی😎بله با شمام              امیدوارم به تمام آرزوهای خوبت برسی 😇😘
من خداروشکر معتاد نیستم.البته قبلا بودم.چون بیکار بودم.الان ساعت چهار دقیقا باید برم چون همسرم میاد ...

من همیشه اینجور تمیزکردنا رو با همسرم انجام میدم.چون واقعا حجم کارا زیاده و آدم میبره.

امروز اراده کردم و انجامشون دادم

هرچه کنی بخود کنی گرهمه نیک و بد کنی
من همیشه اینجور تمیزکردنا رو با همسرم انجام میدم.چون واقعا حجم کارا زیاده و آدم میبره. امروز اراده ...

آفرین بهتتتت 😍😍

زندگی ای که در آن امید و دوستی و عشق و گل و شعر و موسیقی هست نمی‌تواند پوچ باشد😌♥️🌿 /من یک عاشق کتابِ چند زبانه ی حیوان دوستِ گیاهخوارِ عاشق هستم و البته خوشبخت
الان من پذیرایی رو جارو برقی کشیدم  لم دادم رو مبل نیم ساعت دیگه بقیشو بکشم اگه من یه ضرب کار ...

😂😂😂😂خیلی بامزه بود 

شمایی که داری امضامو میخونی😎بله با شمام              امیدوارم به تمام آرزوهای خوبت برسی 😇😘
2706