2703
2553

سلام به معتادای نی نی سایت

امروز تصمیم گرفتم از صبح که پاشدم نیام نی نی سایت و ت ل گرام.

چون ۵شنبه عروسی داریم و ۱۰٪احتمال دادم شاید کسی از شهرستان بیاد خونه ی ما.

خواستم لیست کارهایی که از صبح انجامشون دادم و براتون بنویسم تا بدونید نتگردی بیخودی چه وقت مفیدی رو از ما میگیره.

شرح کارام:

۱-صبحانه دادن به بچه ها و شستن ظرفها

۲-تمیزکردن گاز و سیم کشیدن سنگای گاز

۳-تمیزکردن آشپزخونه و دستمال کشیدن کابینتها و سرامیک و وایتکس زدن به سینک

۴-شستنwcو حموم به صورت اصولی

۵-جارو برقی یه خونه ی۱۰۵متری

۶-تی کشیدن سرامیکها

۷-گردگیری میزها و بوفه و آینه ها

۸-درست کردن پلو و سالاد(قرمه سبزی از دیشب داشتم)

۹-دادن ناهار بچه ها و شستن ظرفها

۱۰_تمیزکردن بالکن.

۱۱-خوندن ۵صفحه قرآن هرروزه ام(که معمولا بخاطر مشغله درطول روز میفته آخرشب)

۱۲-نوشتن کم و کسریهای خونه.

۱۳-گفتن یه صفحه دیکته از کتاب فارسی سال آینده پسرم.

۱۴-کشیدن نقاشی برا پسر کوچیکم واسه رنگ کردن.

۱۵-آموزش جدول ضرب۳به پسرم.

باورم نمیشد فقط بخاطر دست نزدن به گوشی انقدر کار انجام دادم.

الانم اومدم لم دادم رو تخت و خواستم خوشحالیمو با شما خانمهای گل تقسیم کنم

😊😊😊😊

هرچه کنی بخود کنی گرهمه نیک و بد کنی

من خداروشکر معتاد نیستم.البته قبلا بودم.چون بیکار بودم.الان ساعت چهار دقیقا باید برم چون همسرم میاد تا باهم گردگیری کنیم خونه رو 😍😍😍

زندگی ای که در آن امید و دوستی و عشق و گل و شعر و موسیقی هست نمی‌تواند پوچ باشد😌♥️🌿 /من یک عاشق کتابِ چند زبانه ی حیوان دوستِ گیاهخوارِ عاشق هستم و البته خوشبخت

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

من ک واسه نینیم خیلی دیر غذا درست میکنم هی میگم از فردا کمتر میرم نینی سایت ولی باز نمیشه ... خودمم ک ناهار درست نمیکنم یا یچی سرهم میکنم

بگو ک نیستی فقط ، خدای جا نمازها ...بگو ک چاره سازی و خدای چاره سازها 😔 

الان من پذیرایی رو جارو برقی کشیدم 

لم دادم رو مبل نیم ساعت دیگه بقیشو بکشم

اگه من یه ضرب کار انجام بدم این گوشی بدبختم از تنهایی تلف میشه ، گناه داره خب

افراد سمی شما را دیوانه میکنند. آنها مهارت دارند، که شما را آزار دهند!               تنها رمز این است، که سر حرف خود بمانید و وقتی فردی قصد عبور از مرز شما را دارد ، بر خط قرمز های خود پافشاری کنید.

افرین عزیزم.ازت خوشم اومد.ایول😚😚😊😊😊😊👍👍👍

یه چیزایی هست.... که نه میشه نوشت نه میشه به زبون اوردونه میشه فراموش کرد.همونامیشن جوشهای صورت،موهای سفیدوبداخلاقیهای گاه وبیگاه....
2714

معتاد که نمیشه گفت ی من هر وقت بیکارم میام نینیسایت  چون خودم وقتی کار دارم اصلا نمیتونم دست به گوشیم بزنم کلا. نت خاموش میکنم 

شمایی که داری امضامو میخونی😎بله با شمام              امیدوارم به تمام آرزوهای خوبت برسی 😇😘
من خداروشکر معتاد نیستم.البته قبلا بودم.چون بیکار بودم.الان ساعت چهار دقیقا باید برم چون همسرم میاد ...

من همیشه اینجور تمیزکردنا رو با همسرم انجام میدم.چون واقعا حجم کارا زیاده و آدم میبره.

امروز اراده کردم و انجامشون دادم

هرچه کنی بخود کنی گرهمه نیک و بد کنی
من همیشه اینجور تمیزکردنا رو با همسرم انجام میدم.چون واقعا حجم کارا زیاده و آدم میبره. امروز اراده ...

آفرین بهتتتت 😍😍

زندگی ای که در آن امید و دوستی و عشق و گل و شعر و موسیقی هست نمی‌تواند پوچ باشد😌♥️🌿 /من یک عاشق کتابِ چند زبانه ی حیوان دوستِ گیاهخوارِ عاشق هستم و البته خوشبخت
الان من پذیرایی رو جارو برقی کشیدم  لم دادم رو مبل نیم ساعت دیگه بقیشو بکشم اگه من یه ضرب کار ...

😂😂😂😂خیلی بامزه بود 

شمایی که داری امضامو میخونی😎بله با شمام              امیدوارم به تمام آرزوهای خوبت برسی 😇😘
2706