2737
2739
عنوان

عذاب وجدان شدید احتیاج به کمک

| مشاهده متن کامل بحث + 1698 بازدید | 122 پست

شما وقتی دیدی منظورشون چیه چرا ادامه دادی هر چی هم با شوهرتون اختلاف داشته باشید نباید خلا شوهرتون رو با اون پر میکردید نمیدونم چی بگم همون اول ک منظورش رو بهتون گفت نباید ادامه میدادید باعث شدی که وابسته ات بشه از تو خوانوادتون کمک بگیرید برید با مادرش صحبت کنید فقط خدا کنه دو طرفه نباشه ک شما ام پیام عاشقانه رد و بدل کرده باشید

از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر ......... یادگاری که در این گنبد دوار بماند

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من از اینکه خودکشی کنه میترسم خیلی دیوانه است عابروم میره

یهو نمیتونی این رابطه رو کات کنی اگه مدرکی دستش داری از بین ببر ...کم کم و نامحسوس رابطتو باهاش کم کن مثلا جواب تلفناشو نده بگو خواب بودم و...پیاماشو دیر سین کن برادر کوچولو خطابش کن مکالماتتو محدود کن ابراز علاقه اصلا نکن تو محاوراتت از علاقه به همسرت بگو ....همه اینا کم کم باشه اگه خواست ببیندت مریضی و مهمونو ..اینارو بهونه کن .....توبه کن و از خدا کمک بخواه که ابروت نره و زندگیت حفظ بشه میتونی براش دوست دخترم پیدا کنی و ترغیبش کنی که باهاش دوست بشه ....بد مخمصه ای گیر کردی اخه چه کاری بود

2740

کاملا میفهممت تو همچین شرایطی قرار گرفتم ۵سال گذشته ومن یکم از قبل از دستش راحت شدم چ شب های ک تا صبح گریه نکردم ک خدایا اگ جای کسی را قضاوت کردم ببخشم و از این شرایط سخت ک ابروم داره میره نجاتم بده مرور زمان درستش میکنه ولاغیر البته با این ک نامزد کرده و ۵سال کذشته بازم گاهی اوقات نگاه سنگینشو حس میکنم من فقط بی محلی کردم و ب همه کازای ک میکرد بی تفاوتی تا اینکه کم کم  از ازار من دیت برداشت 

در تاریخ ۹/۹/۹۹بهترین اتفاق زندگیم افتاد😍

وقتی که میگن نامحرم  نامحرمه همینه شک ندارم استارتر هیچ منظوری نداشته خودتو بکش کنار اصلا اصلا بهش بها نده بگو من عاشق شوهرمم  ب کسی جز اون نمیتونم فکر کنم تمام جوابش نده بلاکش کن گور پدر پدر سگش  بعدشم  تو چرا برات مهمه خو یعنی زندگی خودت مهمه یه اون اون بی گدار ب آب زده پس عین خیالت نباشه ما زنا  خیلی دل رحمیم خواهر نزار بیشتر از این کش بده قضیه رو بلاکش کن تا حد امکان جایی نرو  ک اون هستش  این شخص خیلی خیلی خائن هس که ب دایی خودش داره خیانت میکنه اصلا ملاحظه اونو نکن تورو خدا نگا  زندگیت مهمه بعدشم شما میگی خود کشی میکنه خو یعنی چی بکنه ب درک بگو گفنه میخوامت منم جوابش ندادم یعنی اگه تو ملاحظه ش کنی فردا اولین حرف خانواده شوهرت  رو سرت آوار میشه  اونوقت  تو میشی آدم بده.  پس همین الانم دیر نشده بکش کنار  این هوسه  این کمبود پسره هست  اسمش وابستگی هست وگرنه زن دایی 😣😣😣

اول یه صلوات بفرست.من مطمئنم خوشبخت خوشبخت هستم چونکه هرچه دارم رو عاشقانه دوس دارم  من از خدا هستم و خدا سراسر انرژی مثبت است. یه روزی میرسه که من ۷۰ سال دارم  و تایپیک هام رو میخونم لذت میبرم چونکه اون زمان همسرم بچه هام همه خوشبخت و سالم هستیم،خدایا ب حق امام حسین و حضرت عباس قسمت میدم  سلامتی و دل خوش بده ب همه .من یه اردیبشهتی خوشبختم  تاکید میکنم‌زندگیم  سراسر انرژی مثبت  و امیده. زندگی من سراسر عشق و محبت و انرژی مثبته.من پشتم به خدا گرمه خدا هم هوای منو داره عاشقتم خدا جونم.  روزهای خوب و خوبتر در راه است. ۴ تا محبوب خدا همیشه بهشون پناه میبرم و دستم رو رد نمیکنن ۱.امام حسین علیه السلام. ۲.آقا ابلفضل.۳.امام زمان عج الله تعالی فرجه الشریف. ۴.امام رضا ضامن آهو. عاشقتونم که هر وقت صداتون زدم اومدید و از طرف خدا برام هدیه آوردید. من قطعا هم موفق هستم و هم خوشبخت. خدایا مواظب همسرم  و بچه هام باش.  دوست دارم معبود من. پیش ب سوی سعادت 😚😚😚😚😚😚😚😚پیش بسوی انرژی مثبت 😍پیش بسوی  عشق 😚😙😍😍
یهو نمیتونی این رابطه رو کات کنی اگه مدرکی دستش داری از بین ببر ...کم کم و نامحسوس رابطتو باهاش کم ک ...

اصلا سمت هیچ دختر دیگه ای نمیره

به خدا من هم از خدا میترسم هم از آبرو ریزی ولی بی محلی جواب نمیده دیوونه ترش میکنه مثلا وقتی با کل خانواده میریم مسافرت بهش بی محلی میکنم بیشتر جری میشه و کارایی میکنه که هر آن ممکنه آبروم بره بعدش تا یه جا تنها گیرم میاره دستم و محکم میکشه و فحش میده و اذیتم میکنه و اصلا نمیترسه که کسی بفهمه وقتی دست شوهرم و میگیرم یا پیش شوهرم میشینم سریع میاد کنارم و تهدیدم میکنه و میگه از پیشش پاشو

21 سالشه و میگه 3 سالی میشه که ذهنش درگیره منه

خب تو سن حساسیه. کلش پره باده

لطفا واسه حل مشکلم یه صلوات بفرستین. حال دلم خوب نیست...... اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم🙏🙏🌺🌺
2706