2733
2739
عنوان

خانواده دوستی بیش از حد شوهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 729 بازدید | 56 پست
در دید خیلی ها اینطوری هست 

منکه تو خونواده شوهرم خیلیم محبوبیت دارم همه میگن مهربونه خوش برخورده فلانه و همین یکی از مسایل حسادت مادرشوهرم و یکی دوتا از عروس جدیدا شده

🧚‍♀️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

درسته عزیزم خصوصی ترین روابط مخصوص زن و شوهر هست ولی خوب باباشه معلومه توجه می‌کنه قدردانی می‌کنه ب ...

روانشناسا میگن اولین شخص زندگیه هر کس بای

د همسرش باشه بعد بقیه خانواده و زن شاد زندگیه شاد این یه حقیقته 

2731
عجب؟ اگه قراره اینطوری باشه چرا باهاش زندگی کنم؟ 

خودتو اذیت کن پس

منم شاکی میشم البته جای شما باشم ولی خب پدر مادرش فرق داره چون من خودمم مادرم بده بستان هست دیگه

یه مدت کارای باباشومیکرد ولی باباش شکر گذار نبود

منم غر میزدم اینجام درد دل میکردم ولی به این نتیجه رسیدم بذار بکنه باباشه یه دعا بسمه خدا میبینن آروم شدم و بی توجه خود به خود کم شدو شوهرم مدیریت کرد

فقط 8 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مادر سه دسته گل  خدایا شکرت   
بعضیها نامحرم نمیدونن خیلی با کلاسن ارواح عمشون😁😁

این دیگه کلاس نیس ببخشیدا کرم ریختن اگه با شوهره توام روبوسی میکنه گیسش رو بکش بی ادب رو😂😂😂😂

تا بوده همین بوده....
2738
روانشناسا میگن اولین شخص زندگیه هر کس بای د همسرش باشه بعد بقیه خانواده و زن شاد زندگیه شاد این یه ...

روانشناسا بله ..ولی فرهنگ ما یچی دیگه س ...بعدشم چ ربطی داره ...ماساژ دادن ب اینکه اولویت زندگیش کی هست ...کافیه همینو ب شوهر بگه ..با خودش میگه داره ب پدر من که یه عمر زحمت منو کشیده و رو سرم جا دارههم حسادت میکنه ...بای ی جور دیگه مطرحش کنه نه با حرف وسط کشیدن از پدرش

برادرشوهر که اصلا ندارم منظورم خانمهای فامیل هست و بابابزرگ همسرم

اگه بدونی با روبوسی با یه آقا زن اون آقا خیلی ناراحت میشه و حرص میخوره و باعث دعوا میشی بازم حاضری این رفتار رو انجام بدی؟ مطمئنا جوابتون نه هست ولی بعضیها به هر قیمتی که شده برای حرص دادن جاریشون یا فامیل این کارو میکنن منظور من اون دسته از افراد هستن نه شما عزیزم😘

روانشناسا بله ..ولی فرهنگ ما یچی دیگه س ...بعدشم چ ربطی داره ...ماساژ دادن ب اینکه اولویت زندگیش کی ...

آفرین منظور منو شما فهمیدین یه عمر این پسروگنده کرده حالا چی میشه ماساژ عمیق بده

فقط 8 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مادر سه دسته گل  خدایا شکرت   
این دیگه کلاس نیس ببخشیدا کرم ریختن اگه با شوهره توام روبوسی میکنه گیسش رو بکش بی ادب رو😂😂😂😂

من نه یه کاربر دیگه گفت خدا رو شکر من شوهرم بیغیرت نیست با ناموس برادرش روبوسی کنه

روانشناسا بله ..ولی فرهنگ ما یچی دیگه س ...بعدشم چ ربطی داره ...ماساژ دادن ب اینکه اولویت زندگیش کی ...

خب چطوری بگم پس من عادت دارم ناراحتیامو مستقیم میگم. 

خدایا آرامشی عطا کن به خودم و همه. و باز هم شکرت
2706