2703
2553
عنوان

خانواده دوستی بیش از حد شوهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 728 بازدید | 56 پست
اگه بدونی با روبوسی با یه آقا زن اون آقا خیلی ناراحت میشه و حرص میخوره و باعث دعوا میشی بازم حاضری ا ...

نه والا اینکه اصلا گناهه.منظور منم با محارم هست

اون دیگه خودش زن سالمی نیست مگه اینکه کلا خونوادگی مسعله ای برای هیچکس نباشه

🧚‍♀️
آفرین منظور منو شما فهمیدین یه عمر این پسروگنده کرده حالا چی میشه ماساژ عمیق بده

نه من نمیگم ماساژ نده اونو خب چرا منو نداده یا وقتی ازش میخوام واسه من حوصله نداره؟ 

خدایا آرامشی عطا کن به خودم و همه. و باز هم شکرت

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

اولویت بندی به عهده همسرته صد البته اپل شما و خانواده جدیدش و بچه اش بعد خانواده جوانیش

ولی به ماساژ و محبت ساده اگه نکرده تو یادش بده باباشو ماساژ بده خستگی در کنه کم کسی نیست جوونی داده شوهرتون و بزرگ کرده خودتو تلخ نکن خدا میبینه برات جبران می‌کنه

خواهر برادر نه فقط مادر و پدر من کیف میکنم مادرشو میبوسه خیلی زنه بی عقلیه ولی مادره

فقط 12 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مادر سه دسته گل  خدایا شکرت   
2720
ابدا من اینو نگفتم عشقم

نمیدونم منظورت چیه ولی من اصلا نمیپذیرم این حرفو

مثلا ممکنه یه بچه ای از پرورشکاه اومده و پدر و مادرش با عشق بزرگش مردن این بچه هم همون حسی رو داره که بقیه دارن پس خون و این حرفا همش کشکه

در ضمن همسر خوب و عاشق چه مرد چه زن میتونه تا جایگاه پدر و مادر بالا بره مثلا من خودم اصلا و ابدااا نمیتونم بین همسرم و پدر مادرم کسی رو انتخاب کنم همیشه هم گفتم اکه یروزی محبور به این کارم کنن میذارم میرم قید همه چیو میزنم 

چون بچم و همسرم و پدر و مادرم برام در یک سطح عزیزم

🧚‍♀️
خب چطوری بگم پس من عادت دارم ناراحتیامو مستقیم میگم. 

حرف پدرشو وسط نکش اصلا ...اتفاقا نشون بده ک دوس داری .تو هم کنارش کیف کن ...چون اون داره عمیقا لذت میبره ...ب خاطر این عشق و محبت ...با سیاست های زنونه و زبان گرم و عشقی ک شما ب همسر میدی اونم کم کم یاد میگیره توجه بیشتر کنه ...زبان گرم و محبت بدون ریا و توقع شوهر رو مطیع میکنه

2714
دوسش نداری؟

چرا دارم اما اگه قراره تا آخر اینطوره که اون کاربر گفته باشه و هم خونش نیستم و هم خدناشو بیشتر دوست داره و باید این حقیقتو قبول کنم خب خیلی تلخه. 

خدایا آرامشی عطا کن به خودم و همه. و باز هم شکرت