2737
2739
عنوان

خواص دوسین

1041 بازدید | 6 پست

خانما کسی با خوردن دوسین یا همون ترکیب سه به یک عسل و سیاهدانه، باردار شده؟ یا عفونت و مشکلات رحمی ش بهتر شده؟ من میخوام باردار بشم سه ماهه مصرف میکنم حس میکنم رو تخمدانهام تاثیر مثبت داره، انشالله بعد از پاکی اقدام میکنم و این ماه به امید خدا مامان میشم، کسی استفاده کرده؟ 

تو نمیتونی یه حیوون بیچاره رو به محیط زندگی بسته و آپارتمانی خودت بیاری و ژست حیوان دوستی بخودت بگیری،تو همزمان هم حیوان آزاری هم آدم آزار، لطفا آدم آزار ها و حیوان آزار ها منو ریپ نزنن با تچکر😚

من برای بارداری استفاده نکردم، ولی کلا هم عسل، هم سیاهدانه خیلی خاصیت دارن، ترکیبش هم که معجونی میشه برای خودش. ان‌شاءاله که نتیجه میگیری عزیزم.   

اگر به دنبال آن یک نفری هستید که زندگی شما را تغییر دهد ... نگاهی به آینه بیندازید...    تمام رموز قانون جذب    

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چجوری فهمیدی تاثیرمثبت داشته؟

چون قبلا عرق رازیانه میخوردم تا پريود بشم، ولی الان از وقتی دو سین مصرف میکنم پریود میشم 

تو نمیتونی یه حیوون بیچاره رو به محیط زندگی بسته و آپارتمانی خودت بیاری و ژست حیوان دوستی بخودت بگیری،تو همزمان هم حیوان آزاری هم آدم آزار، لطفا آدم آزار ها و حیوان آزار ها منو ریپ نزنن با تچکر😚
2728
من برای بارداری استفاده نکردم، ولی کلا هم عسل، هم سیاهدانه خیلی خاصیت دارن، ترکیبش هم که معجونی میشه ...

مرسی عزیزم😘

چه خوب.سیاهدانه روآسیاب میکنی؟دوسین روچجوری استفاده میکنی؟خودت درست میکنی؟

نه عزیزم من فقط یه قاشق غذاخوری عسل برمیدارم روش سیاهدونه می‌پاشم وناشتا میخورم نباید آسیاب بشه ولی اشکالی نداره اگه تو دهنت بجوی از روز اول تا پنجم پریود