2733
2739
عنوان

خانومای باردار بیان بگن جنسیت بچشون چیه؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 669 بازدید | 99 پست

خانوما برا منم دعا کنید این ماه باردار باشم و این حسو تجربه کنم 

خدایا شکرت  بعد از چهار سال انتظار قربونش برم امام رضا عیدیمو داد 😍 ۱۱ تیر جواب آزمایشم مثبت شد 😍 ۲۱ تیر صدای قلبشو شنیدم خدایا شکرت برای سلامتی فندقم و قسمت تمام منتظرا که مامان بشن صلوات بفرستین 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
چشم عزیزم انشاالله ک همینطوری میشه 😘❤😘❤

ممنون گلم 

خدا برات پسرتو حفظ کنه سالم بیاد بغلت ان شاءالله

خدایا شکرت  بعد از چهار سال انتظار قربونش برم امام رضا عیدیمو داد 😍 ۱۱ تیر جواب آزمایشم مثبت شد 😍 ۲۱ تیر صدای قلبشو شنیدم خدایا شکرت برای سلامتی فندقم و قسمت تمام منتظرا که مامان بشن صلوات بفرستین 
ممنون گلم  خدا برات پسرتو حفظ کنه سالم بیاد بغلت ان شاءالله

خیلی ممنونم فدات شم 😘❤ عزیزمی 💋

انشاالله ک بزودی زود تاپیک نی‌نی‌دار شدنتو ببینیم و بیایم واسه عرض تبریک 😍

خیلی ممنونم فدات شم 😘❤ عزیزمی 💋 انشاالله ک بزودی زود تاپیک نی‌نی‌دار شدنتو ببینیم و بیایم واسه عر ...

عزیزمی ان شاءالله

اختیار داری گلم  من شنیدم هر چی خواب ببینی جنسیت بر عکس میشه ...

من تو خواب دیدم پسر دارم یکی دوماه بعدش باردار شدم  الانم پسرم رو پام خوابه 

ان شاالله روزی همه منتظرا و سلامتی همه نی نی ها 

الله هم صل علی محمد و ال محمد 

نی قلیونتونم 😝 خانوما هرکس میدونه بگه من چکار کنم چاااااااق شم دارم میمیرم 😶😲مامانم میگه فقط دندونات مونده 😀 چند روز پیش تو سایت زدم ک وزن نرمالم چقدر باید باشه گفت دو کیلو اضافه وزن داری و با رژیم برای عید به فرم ایده الت برس🙁. من🤯سایت😌
2740
 پسره  💙 مهرسام ❤

عضویتت اولین سالگرد عروسیمه😍

خدا پسرتو حفظ کنه💋

نی قلیونتونم 😝 خانوما هرکس میدونه بگه من چکار کنم چاااااااق شم دارم میمیرم 😶😲مامانم میگه فقط دندونات مونده 😀 چند روز پیش تو سایت زدم ک وزن نرمالم چقدر باید باشه گفت دو کیلو اضافه وزن داری و با رژیم برای عید به فرم ایده الت برس🙁. من🤯سایت😌
من تو خواب دیدم پسر دارم یکی دوماه بعدش باردار شدم  الانم پسرم رو پام خوابه  ان شاالله رو ...

عزییییززززم خدا پسرتو برات حفظ کنه 

اللهم صل علی محمد و آل محمد

عزییییززززم خدا پسرتو برات حفظ کنه  اللهم صل علی محمد و آل محمد

ان شاالله تا اخر امسال نی نیت تو بغلته 😍💋

الله هم صل علی محمد و ال محمد 

ان شاالله تا اخر امسال نی نیت تو بغلته 😍💋 الله هم صل علی محمد و ال محمد 

خدا کنه 

ممنون عزیزدلم 

دلم به این ماه روشنه 

دعا کن که دلم نشکنه

پسر

اقارهام😍

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
میشه مامانا با دلای پاکتون برام دعا کنید منم این حس شیرین و تجربه کنم🙏

عزیزم اینجا الان دارن اذان میگن 

از ته دلم برا شما و همه دعا کردم