2733
2734
عنوان

خانومای باردار بیان بگن جنسیت بچشون چیه؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 669 بازدید | 99 پست
اوکی ممنون 

ی روز قبل از تازیخ عضویتت تولد منه 

یعنی یازده مهر 😅

نی قلیونتونم 😝 خانوما هرکس میدونه بگه من چکار کنم چاااااااق شم دارم میمیرم 😶😲مامانم میگه فقط دندونات مونده 😀 چند روز پیش تو سایت زدم ک وزن نرمالم چقدر باید باشه گفت دو کیلو اضافه وزن داری و با رژیم برای عید به فرم ایده الت برس🙁. من🤯سایت😌
منم

عضویتت تاریخ تولد شوهرمه 😂🤣🤣🤣🤣

من کل مناسبتامو تو همین تاپیک دیدم 😅

ان شاالله ب همین وقت و ب اسم امام حسین ک این ماه باردار بشی عزیزم ♥️😍

ان شاالله دامن همه ی منتظرا سبز شه ک پیش خدا کار سختی نیست 💚

نی قلیونتونم 😝 خانوما هرکس میدونه بگه من چکار کنم چاااااااق شم دارم میمیرم 😶😲مامانم میگه فقط دندونات مونده 😀 چند روز پیش تو سایت زدم ک وزن نرمالم چقدر باید باشه گفت دو کیلو اضافه وزن داری و با رژیم برای عید به فرم ایده الت برس🙁. من🤯سایت😌

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ی روز قبل از تازیخ عضویتت تولد منه  یعنی یازده مهر 😅

عزییییزم 

ان شاءالله همیشه خوشبخت باشی

خدایا شکرت  بعد از چهار سال انتظار قربونش برم امام رضا عیدیمو داد 😍 ۱۱ تیر جواب آزمایشم مثبت شد 😍 ۲۱ تیر صدای قلبشو شنیدم خدایا شکرت برای سلامتی فندقم و قسمت تمام منتظرا که مامان بشن صلوات بفرستین 
2728
پسر....آیهان😍ایشالله پنج شنبه تو بغلمه😍

من سر بارداری اولم ی هفته از شما هقب تر بودم ک سقط شد ول یخداروشکر خدا برام زودی جبران کرد نذاشت تنها بمونم😁الان شده شهریور 

انشالا گل پسرت سالم بیاد بغلت 

😍😍😍

خدایا مراقب همسرمو فرشته کوچولومون ریحانه خانوممون باش😍♥️🥺تیکر تولد یکسالگی دخترمه🥰

نینیم دختره استارتر اسمشم میذارم ریحانه خانوم😌

نسبت ب جنسیت بچت هرچی خودت حست میگه همون درسته😁

خدایا مراقب همسرمو فرشته کوچولومون ریحانه خانوممون باش😍♥️🥺تیکر تولد یکسالگی دخترمه🥰
عزییییزم  ان شاءالله همیشه خوشبخت باشی

ممنون😍😘😘😘

نینیم دختره استارتر اسمشم میذارم ریحانه خانوم😌 نسبت ب جنسیت بچت هرچی خودت حست میگه همون درسته😁

ان شاءالله ریحانه جوننن صحیح و سالم بیاد بغلت عزیزم

خدایا شکرت  بعد از چهار سال انتظار قربونش برم امام رضا عیدیمو داد 😍 ۱۱ تیر جواب آزمایشم مثبت شد 😍 ۲۱ تیر صدای قلبشو شنیدم خدایا شکرت برای سلامتی فندقم و قسمت تمام منتظرا که مامان بشن صلوات بفرستین 
2740