2726

خیلی ذوق دارم بدونم 

همینجوری ..

لطفا جنسیت نی نی تون رو بگین و بگین چه اسمی براش در نظر گرفتین

برا نی نیاتون صلوات میفرستم

تا سالم و سلامت بیان بغلتون ان شاءالله

خدایا شکرت  بعد از چهار سال انتظار قربونش برم امام رضا عیدیمو داد 😍 ۱۱ تیر جواب آزمایشم مثبت شد 😍 ۲۱ تیر صدای قلبشو شنیدم خدایا شکرت برای سلامتی فندقم و قسمت تمام منتظرا که مامان بشن صلوات بفرستین 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
دختر.....السا میزارم اسمشو

عزیییزززم 

بسلامتی بیاد بغلت

خوش نام باشه براتون 

خدایا شکرت  بعد از چهار سال انتظار قربونش برم امام رضا عیدیمو داد 😍 ۱۱ تیر جواب آزمایشم مثبت شد 😍 ۲۱ تیر صدای قلبشو شنیدم خدایا شکرت برای سلامتی فندقم و قسمت تمام منتظرا که مامان بشن صلوات بفرستین 

پسر....آیهان😍ایشالله پنج شنبه تو بغلمه😍

زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧
دوستان چقد به خواب اعتقاد دارین من ۱۳ هفته دوبار خواب دیدم نی نیم دختره(ببخشید استارتر)

منم همش خواب پسر میدیدم ...حتی ان تی گفت احتمل داره دختر باشه بازم خواب پسر میدیدم و پسر هم بود

2706