2737
2739
عنوان

کدوم چهره زیباتره؟

435 بازدید | 18 پست

دارم روی یه موضوع نسبتا جالب درباره سلیقه تحقیق می کنم که براش به کمکتون نیاز دارم.کدوم یکی از این چهره ها برای شما جذاب تره؟ 

تعداد رای : 68
نظرسنجی
1
13
19%
2
24
35%
3
21
30%
4
10
14%

بگم هیچکدوم تحقیقت به بن بست میرسه؟😅😅

کامنت اولی های عزیز،‌                                            در صورت برخورد با تاپیک های جنجالی هیجان خود را حفظ کرده و از نوشتن جمله ی زشت و نامطبوع "الان میان می خورنت" استفاده نکنید، خوشبختانه تا کنون هیچ گزارشی در ایران مربوط به آدم خواری و خصوصا زنده خواری ارائه نشده است.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740

فک کنم همه یکین ولی از جوونی به سمت پیری دارن میرن

واژه ترشیده مال دورانیه که زن هاهنری بجزشوهرکردن نداشتن برای زن توانمندامروزی ازدواج صرفایک گزینه است نه تنهاهدف زندگی 
فک کنم همه یکین ولی از جوونی به سمت پیری دارن میرن

آره چهره ها درست شده از مردا توی رد سنی های مختلفند. می خواستم ببینم چقدر اینجا پیر و جوون پسند داریم  

آره چهره ها درست شده از مردا توی رد سنی های مختلفند. می خواستم ببینم چقدر اینجا پیر و جوون پسند داری ...

دو چند سالست؟؟خخخ من پسندیدم 

بی پناهی یعنی  زیر آوار کسی بمانی که قرار بود تکیه گاهت باشد.... 
دو چند سالست؟؟خخخ من پسندیدم  

به نظر خودت چند سالست؟ از ترکیب رنج سنی 25 تا 29 ساخته شده.

ولی جالبه قبلا که پرسیده بودم از نظر بقیه یه مرد توی چه رده سنی جذاب تره اکثرا رده سنی 30 تا 35 رو می گفتند ولی توی این چهره ها رنج سنی پایین تری رو انتخاب تری کردند

2706