2777
2789
پای خداروبرااین اعجوبه ها وسط نیار😑😶

پس کجا باشه؟ نبینه ک بچه درد مخوره؟ 

دوستم برای خونه دارشدنم یه صلوات میفرستی❤️   همراه چالش بهاری فیت شو وزن الان۷۹      👈هدف اول ۷۵     👈هدف دوم ۷۰   👈 هدف سوم ۶۵   👈هدف آخر ۵۵ 💪 
من امشب بعد از یک هفته رفتم خونه مادرشوهرم بهشون سر بزنم من و همسرم ساعت ۱۰ رفتیم خواهر شوهرم ساعت ۱ ...

به نظرت معنی و هدف این کار چیه...اخه مادرشوهر منم اینجوریه...اصن درک نمیکنم..مثلا میخواد بگه ادم حسابت نمیکنم..یا میخواد پرو نشم..واقعا برام سواله...اخه من اصلا ادم شکمویی نیستم...ولی اگه تنها برم خونشون به جز وعده شام و ناهار با منت هیچ چیز دیگه جلوم نمیزاره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اخه گفتی خدا حال میکنه چی ساخته گفتم درست نیست ایطومیگی جیگر 😘

اخه دیر جواب میده حرص کردم😄

یا چشم دیدن چوبشو نمیده ک طرف بفهمه این سختی. این عذاب بخاطر فلان چیزه

دوستم برای خونه دارشدنم یه صلوات میفرستی❤️   همراه چالش بهاری فیت شو وزن الان۷۹      👈هدف اول ۷۵     👈هدف دوم ۷۰   👈 هدف سوم ۶۵   👈هدف آخر ۵۵ 💪 
اخه دیر جواب میده حرص کردم😄 یا چشم دیدن چوبشو نمیده ک طرف بفهمه این سختی. این عذاب بخاطر فلان چیزه

اینقدر قشنگ جوابشون میده سرموقعش وسرحساب که طرف هنگ میکنه نگران نباش

کاربر قدیمی ام  ❤پاییز بهاریست که عاشق شده است❤
اخه گفتی خدا حال میکنه چی ساخته گفتم درست نیست ایطومیگی جیگر 😘

اخه دیر جواب میده حرص کردم😄

یا چشم دیدن چوبشو نمیده ک طرف بفهمه این سختی. این عذاب بخاطر فلان چیزه

ولی عروس ما بد بود. ما 5 تا خواهر و 1 برادریم روز خواستگاری که رفتیم تولد عروس بود براش کیک خریدیم هر کدوم دونه دونه جدا کادو خریدیم. همه ی مناسبتها براش هر کدوممون کادو میگرفتیم. کلیم گرون   بعد یه بار رفت ترکیه با پول داداشم دوران عقد 5 میلیون گرفته بود ازش واسه ما هیچی نیورد!!! حتی یه تیشرت 5 لیری!!! به داداشم گفته بود آخه خیلی زیادن خواهرات   تولدامون اصلاً زنگم نمیزد. پیامم نمیداد. روز مادر به مامانم تو ت.لگرام پیام میداد. با همه ی اینا ما میگفتیم اگه با داداشم خوشن با هم ایراد نداره. هیچی بهش نمیگفتیم. با این حال با داداشم به مشکل خوردن. مشکل بدبینی شدید داره. دارن جدا میشن. عقدن البته هنوز. متأسفانه فرهنگ ندارن. مامان قلبشو عمل کرد یه زنگ هم نزد احوالپرسی. دماغشو عمل کرده بود مامانم بنده خدا از شهرستان پا شده بود اومده تهران احوالپرسیش. خیلی خونواده ی بی فرهنگین متأسفانه. اصلاً شعور خانوادگی ندارن. 

آینده حتما" زیباست.🥰
متنفرم منم از این رفتارها .منکه مادر شوهرم قندونو می‌زاره جلو دختراش و واسه من دو تا قند با دست مبار ...

منم مادرشوهرم وقتی دامادش هست حسابی بهش میرسه اونوقت بمن میگ اگ میوه میخوری برو بیارهممون بخوریم