2726

مطمئن هستید که اشکال از شما نیست؟ چون گاهی رفتارهای ما هست که تعیین می کنه بقیه چطور با رفتار کنن، اگر از خودتون مطمئن هستید اهمیتی نداره بقیه چه فکری می کنن در مورد تون. 

آقااااا هستم ، اگر مخالف حضور آقایون هستید در این سایت به مدیریت بگید کلا قوانین رو عوض کنه، پس لطفا بجای توهین از طریق مدیریت سایت شرایط رو تغییر بدید. 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اره دقيقا امروز منم اينجور فكر ميكردم

حسود شدن

كلا يكجوريه

حيف

هر روزی که میگذره با خودت قرار میذاری انتظارت از آدما رو کم‌کم، کم کنی. میبینی افاقه نمیکنه آدما رو دونه‌دونه از زندگیت کم میکنی. و این چرخه اونقدر هست که بخودت میای و میبینی نه دیگه کسی هست و نه دیگه انتظاری.
2728
اره دقيقا امروز منم اينجور فكر ميكردم حسود شدن كلا يكجوريه حيف

اره خیلی بد شدن .شایدم ما بد شدیم ک با اومدنمون خیلی چیزا رو عوض کردیم 

شوهذ من تا وقتی مجرد بود و بریز بپاشاش همه دورش جمع بودن .الان ک خرج زندکیشو کم میاره همه براش دُم تکون میدن....حقم دارن عوض بشن بنده خداها ...هه

چی شد ک اینو گفتید ؟! 

امروز صدف بیوتی نگاه کردم میگفت تعجب میکنم چطوری با خانواده ی شوهرتون بدین فکر میکردم مال قدیماس و ازین این حرفا

ولی نمیشه باهاشون خوب بود

دلبندم بند بند دلت را به خدایی بسپار که بیشتر از من هوایت را دارد...👶🏻💝

من امشب بعد از یک هفته رفتم خونه مادرشوهرم بهشون سر بزنم من و همسرم ساعت ۱۰ رفتیم خواهر شوهرم ساعت ۱۱ اومد تا خواهرشوهرم اومد مادرشوهرم سریع رفت چای و میوه اورد.من هر وقت که میرم فقط چای ازم پذیرایی میکنن ولی اگر خواهر شوهرام یکیشون باشه اون شب پذیرایی ویژه میشه شما جای من باشی چه فکری درموردشون میکنی؟🤔🤔🤔🤔

2706