2733
2734

واقعا نمیدونم!!

من قب ازدواج همه جا مورو تایید همه بودم و پراز اعتماد ب نفس

ولی خانواده همسرم هیچوقت هیچوقت بامن خوب نبودن شاید ته دلشون مورد تاییدشون بودم چون بعضی کارامو و باس پوشیدنو ...تقلید میکنن ولی هرگز ب زبون نیاوردن و همیشه ب بهانه های محتلف ناراحتی درست میکنن

من همیشه سعی میکنم خوب باشم و برام مهم نیس چی میشه چیزی که مهمه خداست که میبینه و همسرمه ک همیشه تحسینم میکنه😍😍

عزیزم بستگی داره 

الان خانواده همسرموهرکاری بگی کردم ازمحبت احترام هدیه سر زدن 

ولی هدایت نمیشن منم خسته شدم 😹

دیگه محل نمیدم کاری بهشون ندارم اما انها اذیت می کنن

حس قشنگیه زن بودن واسه مردی که دنیاته  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خانواده شوهر بد هستن  دیگه،از اول بد بودن تا اخر دنیا هم بد هستن ،،

واقعا بدن هیچ رقمه نمیشه دوسشون داشت

دلبندم بند بند دلت را به خدایی بسپار که بیشتر از من هوایت را دارد...👶🏻💝

خب بعضیا نشون میدن جنسون خرابه 

و خدا جواب کسایی بده ک جلو همسرت یجورن و انگار چقدر مظلوم و سادن وقتی نیس یجورن و شیطون میخاد بیاد پیششون کلاس.خدا میشینه نگاه مکنه و حال میکنه ک چی ساخته

دوستم برای خونه دارشدنم یه صلوات میفرستی❤️   همراه چالش بهاری فیت شو وزن الان۷۹      👈هدف اول ۷۵     👈هدف دوم ۷۰   👈 هدف سوم ۶۵   👈هدف آخر ۵۵ 💪 
2728
چجوری بد شدی رفتارات چجوریه الان

هر کس هر چی گقت در جا جوابش را میدم باهاش هم قهر میکنم واصلا دیگه طرف را تحویل نمیگیرم وهر دفعه میرم خانه مادر شوهرم تیپ میزنم ومیرم و....

2740

واقعا جای سوال من خودم مجردم ولی مامانم بنده خدا سال ب سال خونه خونواده پدریم نمیره از ترس اینکه حرف در میارن ولی متاسفانه با وجود اینکه کاریم باهاشون نداریم بازم حرفایه بدی پشت سرمون میشنویم

✨🌺[اللهم صل علی محمد و آل محمد]🌺✨
من امشب بعد از یک هفته رفتم خونه مادرشوهرم بهشون سر بزنم من و همسرم ساعت ۱۰ رفتیم خواهر شوهرم ساعت ۱ ...

متنفرم منم از این رفتارها .منکه مادر شوهرم قندونو می‌زاره جلو دختراش و واسه من دو تا قند با دست مبارک تمیزش میاره میده بخورم🤮

همه خانواده ها ي شوهر مثل هم نيستن ادماي خوبم هست، تازه ما خودمونم هم واسه عروسمون خانواده شوهر حساب ...

اونجادیگه عروس بده😃

کاربر قدیمی ام  ❤پاییز بهاریست که عاشق شده است❤
متنفرم منم از این رفتارها .منکه مادر شوهرم قندونو می‌زاره جلو دختراش و واسه من دو تا قند با دست مبار ...

اگر انسانیت داشتن که میگفتن این دختر با هزار امید و ارزو وارد خانواده ما شده و تلاش میکردن عروس رو جذب خودشون کنن نه اینکه خاطره بد بسازن

خب بعضیا نشون میدن جنسون خرابه  و خدا جواب کسایی بده ک جلو همسرت یجورن و انگار چقدر مظلوم و سا ...

پای خداروبرااین اعجوبه ها وسط نیار😑😶

کاربر قدیمی ام  ❤پاییز بهاریست که عاشق شده است❤
متنفرم منم از این رفتارها .منکه مادر شوهرم قندونو می‌زاره جلو دختراش و واسه من دو تا قند با دست مبار ...

من روزای تعطیل به ناچار میرم اونجا...صب بلند نمیشم صبحونه بخورم..برای ناهارم اگه خودم نرم بیرون مادرشوهرم نمیاد سر بزنه ببینه من مردم یا زنده...گاهی تا ساعت سه و چهار گرسنه بودم...بعدش دیگه هیچی تا شام...بعد شوهرم به خاطر کارش شبا دیر میاد...ساعت یازده دوازده که میاد...مادرشوهر میوه تنقلات.و کلی چیز میز میاره

هیچ وقت به شوهرم هیچی نگفتم

2706